شعبانی بهار

معاون همگانی وزارت ورزش و جوانان گفت: معاونت همگانی با معاونت دیگری تلفیق نشده و سر جای خودش هست.

به گزارش مشرق، غلامرضا شعبانی بهار در حاشیه برگزاری مجمع انتخابات فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: مجمع در شرایطی برگزار شد که اعضای مجمع رأی صددرصدی به ایلخان نوری دادند و جلسه بسیار خوب فنی، مدیریتی و اخلاقی را شاهد بودیم.

وی افزود: میرسلیم به‌دلیل مسئله سنی نمی‌توانست در این انتخابات شرکت کند. طبق آیین‌نامه جدید وزارت ورزش و جوانان افراد بالای 70 سال اجازه حضور در انتخابات را ندارند به همین دلیل ایشان نتوانستند در انتخابات شرکت کنند.

معاونت همگانی وزارت ورزش و جوانان عنوان کرد: بحث مهندسی شدن برخی انتخابات را به هیچ وجه قبول ندارم. در تمام مجامعی که ریاست آن را به‌عهده داشتم چنین موضوعی را شاهد نبودم.

شعبانی بهار یادآور شد: برخی مواقع شده از وزیر پرسیدم که "کاندیدایی مدنظر شما هست که از طرف شما به او رأی بدهیم؟". وزیر در جواب گفته "هرکدام را خودتان صلاح می‌دانید؛ اگر نامزد خاصی مدنظرم باشد خودم در مجمع حاضر می‌شوم و به او رأی می‌دهم؟.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا معاونت همگانی با معاونت دیگری در وزارت تلفیق می شود گفت: قرار نبود معاونت همگانی تلفیق شود. این معاونت سر جای خودش هست و همچنان به کار خودش ادامه می‌دهد.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس