کد خبر 808971
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۲
عبدالله گنجی نمایه

به عنوان کسی که مستند قائم مقام را دیده ام و نسبت به مسائل مطروحه در آن از قبل هم اشراف نسبی داشته ام ،یک مساله را خوب درک می کنم.

به گزارش مشرق، عبدالله گنجی در کانال تلگرامی اش نوشت: به عنوان کسی که مستند قائم مقام را دیده ام و نسبت به مسائل مطروحه در آن از قبل هم اشراف نسبی داشته ام ،یک مساله را خوب درک می کنم.

 اصلاح طلبان عموما نسبت به آن ساکت یا آن را نقد کردند.اپوزیسیون داخل و خارج نیز نادیده آن را رد می کنند. این نگرش دو منشاء دارد. اول پذیرش آسیب های ایت الله را نوعی شکست و باخت  و تولید حقانیت برای نظام می دانند .دوم  با مستند مشکلی ندارند اما نسبت به سازندگان احساس ناهمسویی و غیریت دارند و سوظن  شان نسبت به نیت سازندگان  به صورت وارونه خودنمایی می نماید.

آنچه برای این جماعت تلخ می نماید سوگیری یا نیت سازندگان نیست. آنچه جایی برای دفاع از آیت الله باقی نمی گذارد تکانه های شدیدی است که بیننده ی مستند از مواجهه امام با آیت الله منتظری متوجه می شود. برخورد امام آنقدر صریح و قاطع است که سازندگان با هیچ هنری نمی توانند از آن بالاتر روند. اما چون کسی جسارت ورود به تصمیم و برخورد امام را ندارد با وارونه سازی تلخ کامی خود ، منفعلانه سازندگان را می نوازند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس