تیراندازی

دیوان عدالت اداری اول آذرماه به وزیر ورزش اخطار داده بود که تکلیف فدراسیون تیراندازی را ظرف ۱۰ روز مشخص کند.

به گزارش مشرق، دیوان عدالت اداری اول آذرماه در نامه‌ای به وزیر ورزش، خواستار مشخص کردن تکلیف فدراسیون ظرف 10 روز شده و رسما اعلام کرده بود،  باید تکلیف این فدراسیون مشخص و طبق قانون رفتار شود.

این دیوان چندی پیش اعلام کرده بود که انتخابات فدراسیون تیراندازی در سال 93 صحت داشته و بر این اساس مهدی هاشمی همچنان رئیس فدراسیون است. این در حالی است که وزارت ورزش چندی پیش انتخابات فدراسیون تیراندازی را برگزار کرد و علی دادگر به عنوان رئیس انتخاب شده بود.

در متن این نامه آمده بود:

اخطار شونده: وزیر محترم ورزش و جوانان

شرح: پیرو اخطاریه مورخ 15/5/96 در اجرای دادنامه شماره 1571- 96/4/18 صادره از شعبه دوم تجدیدنظر دیوان، با عنایت به پذیرش ماده 79 قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان و متعاقب آن نقض دادنامه 1291 مورخ 94/4/14 صادره از شعبه اول دیوان و نتیجتاً صحت و ابقای انتخابات فدراسیون تیراندازی مورخ 93/8/26 ضمن اعلام آخرین اخطار، ایجاب می‌نماید ظرف 10 روز پس از دریافت این دستور قضایی در اجرای مفاد دادنامه مارالذکر اقدام و نتیجه را به این شعبه اعلام فرمایید. متذکر می‌گردد در صورت عدم اجرا در موعد مقرر، مستنکف محسوب و وفق مقررات قانونی اقدام خواهد شد.»

گفته می‌شود اخطار دیوان تحویل مدیرکل حوزه وزارتی داده شده و رسید آن توسط نیک‌بین امضا شده است. ظاهرا وزیر ورزش در واکنش به این نامه از دیوان عدالت اداری مهلتی چند ماهه خواسته تا مسئله را حل کند.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس