محمود صادقی

سخنان روز یکشنبه جنجال‌برانگیز این نماینده اصلاح‌طلب برای اولین بار نیست؛ محمود صادقی در موضوعات دیگری هم سوژه رسانه‌ها شده است.

سرویس سیاست مشرق- محمود صادقی که از لیست امید اصلاح‌طلبان وارد مجلس شورای اسلامی شد یکی از نمایندگان جنجالی است که در چندین مورد بی پروا به تهمت پراکنی و دروغ می پردازد.

چندی پیش بود که این نماینده یکی از بدهکار بانکی را به آیت الله مکارم شیرازی نسبت داد. این درحالی است که در گذشته نیز این موضوع توسط دفتر این مرجع عالی‌قدر تکذیب شده بود. صادقی این تهمت را در واکنش به صحبت‌های آیت الله مکارم شیرازی درباره اصرار برخی به ورزشگاه رفتن زنان و دختران مطرح کرد. اما بعد از آن، این نماینده توئیتر باز در توئیتی دیگر بدون عذرخواهی عنوان کرد که تهمتی که زده غلط است و فرزند آیت الله مکارم شیرازی در تماس تلفنی این موضوع را تکذیب کرده است.

توئیت صادقی در واکنش به سخنان آیت الله مکارم شیرازی که به ایشان تهمت ارتباط با یکی از بدهکاران بانکی را زد

توئیتی که صادقی در آن تهمتی که درباره آیت الله مکارم شیرازی مطرح کرد را تکذیب کرد اما بدون عذرخواهی!

توئیت یکی از فعالان رسانه‌ای اصلاح‌طلب درباره تهمت‌پراکنی‌های محمود صادقی

اما این تهمت‌پراکنی اولین تهمت این نماینده اصلاح‌طلب نبود. صادقی در موضوعات دیگر هم عیار خود به عنوان یک نماینده اصلاح‌طلب را به خوبی نشان داد.

ماجرای جنجال صادقی درباره قوه قضائیه

محمود صادقی درباره حساب‌های قوه قضائیه که آنها را به چند تن از مسئولان این قوه نسبت می‌داد، مورد توجه رسانه‌های ضدانقلاب بویژه «آمدنیوز»‌ قرار گرفت. صادقی این موضوع را به مجلس نیز کشاند و درباره حساب‌های قوه قضائیه با اینکه می‌دانست این موارد دروغ هستند، تهمت پراکنی کرد.

در همین رابطه، محمد دهقان نماینده طرقبه در تذکر خود گریزی به موضوع حساب های قوه قضائیه و اظهارات محمود صادقی داشت و گفت: «دروغ بزرگی که در مجلس متاسفانه در مورد رئیس قوه قضائیه بیان شد، بنده اسناد را خودم از نزدیک دیده ام. هزار میلیارد تومان به نام قوه قضائیه است،‌من تعجب می کنم در مجلس با انگیزه های سیاسی می آیند رئیس قوه قضائیه را متهم میکنند،‌ما بحثمان با شخص نیست. اگر انتقاد باشد من جز جلوداران مجلس هستم اما نباید از تریبون مجلس دروغ به رئیس یکی از قوا نسبت داده شود،‌حرف یک شبکه ضدانقلاب خارجی را بیایند در داخل کشور آن هم درخانه ملت بازگو کنند. من خواهش میکنم در این مورد دقت و اقدام شود که همه در چارچوب قانون عمل کنیم نباید ابهامات زشتی که ضد انقلاب در خارج کشور اعلام می‌کنند در داخل به آن بپردازیم.»

صادقی در حالی این تهمت‌ها را بازهم پیگیری کرد که علی طیب‌نیا، وزیر اقتصاد دولت یازدهم به این موضوع پاسخ داده بود.

مداومت صادقی در این مسئله جعلی سبب شد تا علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی نیز به موضوع ورود پیدا کند و اینگونه در صحن علنی صادقی را خطاب قرار دهد:‌

 اما شما یک چیزی اضافه کرده‌اید و گفته‌اید بر اساس کدام قانون این مبالغ به یک حساب شخصی داده می‌شود؟ اینجا نقطه اتهام است؛ ببنید! وقتی وزیر اقتصاد می‌گوید آن سایت ضدانقلاب دروغ گفته است و این پول‌ها که در قوه قضائیه است به نام قوه قضائیه می‌باشد، از برادر عزیزمان آقای دکتر صادقی فرزند شهید صادقی عزیز نماینده مجلس انتظار نبود که آن را تائید کند.

لاریجانی گفت: ضمنا به خاطر دارید شما به همراه آقای مازنی و آقای رحیمی نماینده تهران تشریف آوردید من خدمت‌ شما عرض کردم این حرف نادرست است و این پول‌ها به نام قوه قضائیه است و به نام شخص نیست؛ چرا اصلاح نکردید؟

وی با بیان اینکه اتهام زدن به افراد را که آزادی بیان نمی‌گویند؛ تأکید کرد: ما مفتخریم که در مجلس مدرس هستیم که از حق باید دفاع کنیم نه از حرف ناحق؛ وقتی شما آبروی مسلمان و تشکیلاتی را می‌ریزید، شمایی که خود یک روحانی بوده‌اید و آخوندی کرده‌اید مگر در روایات نداریم که حرمت مومن مانند حرمت کعبه است؟ اینگونه ما حرمت مومن را حفظ می‌کنیم؟

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار من از شما که فرد فرهیخته‌ای هستید این بود پس از آن که من به شما گفتم با اطلاع به شما می‌گویم که حرف وزیر اقتصاد درست است سخن خود را اصلاح می‌کردید اما اصلاح نکردید؟

بر همین اساس بود که جعفری دولت آبادی، دادستان تهران از ارسال گزارش مبسوطی به ریاست محترم مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت:

«این گزارش متضمن ۱۵ اتهام برای نماینده مجلس شامل ۸ شاکی خصوصی و ۷ فقره اعلام جرم عمومی است.» در زمینه اعلام شد که از ۱۶ مورد اتهامی که در مورد محمود صادقی نماینده تهران مطرح بود ۱۴ مورد خلاف شان نمایندگی تشخیص داده و دو مورد دیگر جزء مواردی بودند که در حیطه وظایف وی تشخیص داده شده اند.»

حاشیه توئیتری صادقی علیه قوه قضائیه

صادقی علاوه بر اینکه اتهاماتی بر اساس برخی شایعات رسانه‌های ضدانقلاب علیه قوه قضائیه مطرح، دنبال و به آن‌ها دامن ‌زد؛ در صفحه‌ توئیتر خود نیز موارد حاشیه‌ای دیگری را علیه قوه قضائیه مطرح کرد که بسیار قابل تامل است.

 

 

اتهام زنی دیگر صادقی که مورد توجه ضدانقلاب قرار گرفت

صادقی اینبار در مهرماه سال جاری مورد حمایت شبکه ضدانقلاب صدای آمریکا قرار گرفت. تا جایی که مجری این برنامه بیان داشت که ای کاش همه نمایندگان به مانند محمود صادقی می‌بودند.

علت این حمایت ضدانقلاب از صادقی این بود که این نماینده اصلاح‌طلب در مصاحبه ای با خبرگزاری ایلنا به پیگیری دروغ و تهمتی که یکی از رسانه‌های ضدانقلاب درباره رئیس قوه قضائیه منتشر کرده بود، پرداخت که در همین زمینه مورد توجه و حمایت صدای آمریکا قرار گرفت.

بازنشر توئیت ضدایرانی «سندرز»

این عضو فراکسیون امید مجلس دهم در اقدام جنجالی دیگر توئیت ضدایرانی نامزد دموکرات ریاست جمهوری آمریکا را بدون هیچ توضیحی در صفحه توئیتر خود بازنشر داد.

بابی سندرز در توئیت خود نوشته است:

 «اگر نگران رفتار ایران در منطقه‌ایم، آن طور که من هستم، بدترین کاری که می‌توانیم بکنیم، به هم زدن برجام است.»

اینکه اصلاح‌طلبان طرفدار برجام هستند موضوع جدیدی نیست اما توجیه حمایت از برجام با تایید نگرانی‌های آمریکا در منطقه خاورمیانه بیشتر به یک خودزنی می‌ماند تا طرفداری از برجام و منافع کشورمان.

واکنش یکی از فعالان رسانه‌ای به بازنشر توئیت سندرز توسط محمود صادقی 

توئیت اشتباه محمود صادقی در مورد یکی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب

صادقی توئیتی در باره یکی از فعالان سیاسی جریان اصلاحات که اخیرا دچار بیماری شده است، منتشر کرد که مورد انتقاد بسیاری قرار گرفت.

وی در این توئیت می نویسد:

من نمی دانم جرمش چیست و به چه اتهامی محکوم شده; اما هرچه باشد ادامه حبس یک بیمار در این شرایط انسانی نیست.

صادقی درحالی این توئیت را منتشر کرد که دو سال از آزادی علیرضا رجایی می‌گذرد و وی از این موضوع خبر ندارد اما بی پروا علیه نظام و قوه قضائیه تهمت‌پراکنی کرد. برخی از کاربران فضای مجازی اصلاح‌طلب به نماینده تهران انتقاد کردند که چرا در جایگاه یک نماینده از وضعیت یک شهروند و روزنامه نگار مشهور این جریان اطلاع کافی ندارد.

آمار دروغی که صادقی در توئیت خود منتشر کرد

صادقی در قلب و وارونه نمایی واقعیت هم دستی بر آتش دارد. در همین راستا در حالی که مردم کشور با مشکلات متعددی روبرو هستند این نماینده اصلاح‌طلب در توئیتی که بیشتر به شوخی شبیه است خواسته اصلی مردم را رفع حصر خواند.

پاسخ کیهان به گاف نماینده توئیتر باز

در همین رابطه، روزنامه کیهان در گفت و شنود خود نوشت:

گفت: آقای محمود صادقی نماینده تهران در صفحه توئیت خود اعتراض کرده است که چرا کیسه‌های شن و ماسه به مجلس آورده‌اند جنگ نشده که می‌خواهند سنگر بسازند!
گفتم: کیسه‌های سیمان و ماسه برای تعمیر بخش‌های تخریب شده مجلس در حادثه تروریستی است نه برای سنگرسازی!
گفت: این آقای نماینده که مسئله به این سادگی را نمی‌داند مگر مجبور است اظهارنظر کند؟!
گفتم: شاید به نظرش رسیده که می‌تواند از کیسه‌های ماسه و سیمان یک سوژه برای اعتراض درست کند و روی آنتن برود!
گفت: ولی نماینده مجلس باید یک کمی هم هوشمندی و شناخت از مسائل داشته باشد.
گفتم: چه عرض کنم؟! از شخصی پرسیدند ساعت چنده؟ و طرف که ساعت نداشت گفت؛ ساعت چیه؟ آدم باید غیرت داشته باشه!

نطق جنجالی در مجلس و ایجاد خوراک برای ضدانقلاب

محمود صادقی در تازه ترین حاشیه‌سازی خود، دیروز در نطق میان‌دستور خواستار شروع «شفافیت» از مجلس شد و گفت: آیا مجلس عصاره فضائل ملت است؟ ما عصاره فضائل شورای نگهبان هستیم. بیاییم شفافیت را از مجلس آغاز کنیم. نظام مالی مجلس، غیرشفاف است. چرا اجازه نمی‌دهند بودجه سالانه مجلس به طور شفاف حسابرسی شود؟ آیا نمایندگان مجلس در جریان حسابرسی‌های سالانه بودجه‌ای مجلس هستید؟ چرا گزارش شفافی از حسابرسی‌های سالانه مجلس ارائه نمی‌شود؟ حسابرس‌های دیوان محاسبات هر سال بودجه مجلس را حسابرسی می‌کنند ۴۰ – ۵۰ ایراد می‌گیرند ولی رییس دیوان محاسبات همه آنها را خط می‌زند.

همین صحبت‌ها باعث التهاباتی در  جلسه مجلس به ریاست علی مطهری شد.

در همین رابطه، سیدعلی ادیانی‌راد در تذکری با انتقاد از ادبیات صادقی گفت‌:‌ این ادبیات که نمایندگان عصاره فضائل ملت نیستند و عصاره فضائل شورای نگهبان هستند به چه معنی است. چقدر منطق حقوقی و استدلال محکم مبتنی بر عقلانیت بر این واژگان حاکم است. اگر مجلس را عصاره فضائل شورای نگهبان می‌دانیم آیا حضور شما در مجلس مشروعیت دارد؟ آیا شرعا حق رای دادن دارید و می‌توانید در مقام مخالفت یا موافقت اظهارنظر کنید؟ وقتی ما سوگند خورده‌ایم یعنی پذیرفته‌ایم که نماینده ملت هستیم نه عصاره فضائل نهادی دیگر.ممکن است اشکالاتی هم باشد که کسی نافی آن نیست اما نباید ادبیاتی ایجاد کنیم که خوراکی برای کسانی که اراده باطل دارند فراهم شود ولو اینکه دو کلمه حرف حق هم بزنند. ما چنین چیزی از آقای صادقی که خودش روحانی، معمم، ابن‌الشهید و حقوقدان است انتظار نداریم.

مجری بی بی سی فارسی صحبت‌های جنجالی محمود صادقی را در توئیت خود انتشار داد

علی مطهری در واکنش به این تذکر، گفت: اینکه نمایندگان عصاره فضائل شورای نگهبان یعنی یک عده افراد صالح و متقی باشند فکر نکنم توهین باشد ولی تلویحا شاید توهین تلقی شود و این تذکر هم وارد است.

صادقی دوباره با هجمه به قوه قضائیه درحالی که پیش از این موضوع حساب‌های قوه‌قضائیه مشخص شده بود با بیان نقل قولی از آیت الله آملی لاریجانی گفت:‌  

رئیس قوه قضاییه می‌گوید سپرده‌ها و سود آنها به حساب شخصی واریز نمی‌شود، سلّمنا! پس کجا هزینه می‌شود؟ آیا یک صورتحساب به دیوان محاسبات داده‌اید؟ چرا در برابر دیوان محاسبات به تکلیف خود عمل نمی‌کنید و چرا به اذن رهبری استناد می‌کنید؟ رهبری فرمودند مطابق موازین شرعی و قانونی. مگر قانون تکلیف نمی‌کند که دستگاه‌ها همگی سالانه به دیوان محاسبات حساب پس بدهند، چرا حساب پس نمی‌دهید؟ چرا از رهبری هزینه می‌کنید و چرا اعتقادات مردم را به نظام و ولایت فقیه متزلزل کرده‌اید؟ 

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 47
 • در انتظار بررسی: 13
 • غیر قابل انتشار: 24
 • IR ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  57 49
  عالی بود
  • IR ۱۵:۵۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   57 35
   حاشیه سازی اصلاح طلبان با هدف اپوزسیون نمایی است تا همچنان حمایت سیاسی و رسانه ای خارجی را داشته باشند.. اگر حاشیه سازی نکنند که بی بی سی برایشان رپرتاژ اگهی نمی رود..
  • IR ۱۹:۴۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   32 12
   اگر دنبال مشکلات مردم بود، فاصله 11 برابری حقوق نماینده های مجلس نسبت به حقوق کارگران را اصلاح می کرد.
  • IR ۰۰:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
   16 7
   بیچاره !از هول هلیم خودنمایی در دیگ بی بی سی و هم فکرانش افتاد
  • IR ۱۰:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
   31 5
   صادقی- باز هم توهین میکنی!!!!!!!!!!
 • IR ۱۵:۲۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  23 18
  بدون تکلف طرفین باید بپذیرند چنین «بدآیندی» محصول سیاسی کردن اخلاق بجای اخلاقی کردن سیاست است و به همین مناسبت شایسته نیست تا طرفین بی جهت به یکدیگر درس اخلاق بفروشند! وقتی سیاست را آلوده ی اخلاق کردید آفتش مرز نمی شناسد و طرفین را به یک میزان آلوده می کند.
  • IR ۱۵:۴۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   37 28
   به نظرم شما درست میگید اما در این میان حرکتهای محمود صادقی به خاطر منافع انگلستان خیلی مشهود تر است
  • م IR ۱۵:۴۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   11 16
   اگر حرفی از هر طرف زده میشود نباید بهانه ای شود برای بازداشت و اعدام وی. من بودم صادقی را خاموش میکردم اما نه با ترور و اعدام بلکه با کمک همان روشهای انگلیسی
  • م IR ۱۵:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   5 9
   . درود بر اقا یا خانم بدون تکلف . حق گفتی
  • IR ۱۵:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   21 12
   وقتی سیاست را آلوده ی اخلاق کردید آفتش مرز نمی شناسد
 • IR ۱۵:۲۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  37 48
  اینها لیست مورد حمایت بی بی سی هستند. من خودم اصلاح طلب هستم اما به این نتیجه رسیده ام برنامه اینها و احمدی نژادی ها نابودی و فلاکت ایران است
  • مهدی IR ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   44 25
   االته به نظر من عصاره بی بی سی فارسی هستند اقای صادقی و دوستانشان
  • IR ۱۵:۵۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   21 16
   تو از کسانی هستی که به قول ناصرالدینشاه فرق کلم پیچ و بروکلی را تشخیص نمی دهند
  • IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   41 13
   حالا دیگه احمدی نژادم شد بی بی سی ؟! آخه مرده شور هیکل نحس و آمریکایی هر چی اصلاح طلب دروغگو و بهتان زن رو ببرن
  • مهران IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   17 13
   افت قیمت اصلاح طلبان با این افراد وصول میشود و شده است. ای کاش میهمیدند
  • IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   14 4
   تو خوبی!
  • مهران IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   8 7
   خاک عالم بر سرتون پیمانه پیمانه
  • ن IR ۱۶:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   6 5
   آفرین
  • ن IR ۱۶:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   2 26
   موافقم با نظرت اینها هردو ساز برای بی بی سی میزنند
  • IR ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   13 32
   سوریه کردن ایران نزدیک است
 • عبدالله IR ۱۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  55 24
  ایشون سوپاپ اطمینان شیخ حسن است هروقت موج انتقادات به سمت دولت تدبیر وامید! سرازیر می گردد این وکیل الدوله مهربانتر از مادر دوربرگردانی برای دولت محترم ایجاد میکند
  • IR ۲۱:۵۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   22 10
   چهل ساله که در برهه حساس کنونی هستیم و میگید هیچکس انتقاد نکنه چون دشمن سو استفاده میکنه
  • IR ۱۵:۳۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
   12 4
   با این کارها باز هم افساد طلبها دارند زغال فروشی میکنند
 • IR ۱۵:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  27 25
  خوب شما بهتره قسمت دوم صحبت ایشان در مورد فساد را هم بازنشر دهید. که اتفاقا خیلی درسته. اینکه همه دست رو کژی ها بگذاریم. خوب چه فرقی بین شما و بقیه هست؟
  • IR ۱۶:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   39 16
   کی از فساد میگه؟!!! حامی مفسدین؟!!!
 • IR ۱۶:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  40 24
  یکی نیست اینو از مجلس بندازه بیرون هرچند اونجا دیگه اسمش مجلس نیست! سالهاست دیگر مجلس شورای اسلامی نداریم
  • US ۲۰:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   10 15
   حرفهای صهیونیست‌ها را میزنی، اونا هم منطق خشونت را بلدند فقط. اصلا شاید ضد مجلسی تو؟
  • IR ۲۱:۴۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   12 32
   تو کی باشی که نماینده مردم از مجلس بندازی بیرون ؟
 • IR ۱۶:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  34 15
  داد زدن و از فساد حرف زدن اینجور افراد خیلی خنده دار هست... خخخ
 • روزبه IR ۱۶:۰۹ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  13 3
  اینک مسایل بایستی بدون جنجال طرح بشه هیچ شکی در اون نیست ولی بالاخره راه حل چیه و راه کدومه؟ اعتبار و اعتماد نظام بخاطر فساد برخی بدجوری زیر سوال رفته بایستی راهکاری براش اندیشیده بشه
 • IR ۱۶:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  25 21
  حالا مشرق تو چرا ناراحتی؟؟
  • IR ۲۲:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   14 10
   دلشاد صهیونیستها ما رو ناراحت میکنه شما نارحتی نیستی؟
 • IR ۱۶:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  18 2
  ابو میریزه اسیابی که میسوزه
 • سعید IR ۱۶:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  51 24
  چرا ایشان که دکترای حقوق دارد این قدر بی پروا و غیرمنصفانه به مرجعیت افترا می‌بندد... با این طور رفتارها باید برخورد جدی بشود
  • بشیر IR ۲۱:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
   27 11
   مردم تهران هیچوقت حاضرنیستندبه انتخاب اشتباه خود اعتراف کنند؟کی قراره تهرانی ها به بلوغ سیاسی برسند؟
 • IR ۲۱:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  35 9
  من ایشان را قبول ندارم
 • IR ۲۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  25 21
  دچار بیماری خودشیفتگی احمدی نژادی شده چند وقت یکبار برای مطرح شدن اراجیفی بیان می کند
 • IR ۲۲:۲۸ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  7 4
  . جوابش رو بدید. البته اگه نمیترسید از جنبش سبز!!
  • امیر IR ۰۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
   9 7
   خطاب به 22:28: اگر متن را با دقت خوانده بودی، می دیدی که جوابش داده شده است، در ضمن جنبش مردنی و علیل و بدبخت سبز که ترس نداره خخخخخ
 • IR ۲۲:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  17 3
  سانسورچی خیلی پفیوزی
  • امیر IR ۰۷:۳۱ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
   4 27
   اینم از ادب مدعیان آزادی بیان ، ادب از که آموختی از اصلاح طلبان!!!!!!
 • سلام IR ۲۲:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۷
  16 4
  قرآن کریم سوره حجرات آیه 6: ای مؤمنین - فاسقی خبری برای شما آورد تحقیق کنید مبادا به بیان فاسق اکتفا کنید چیزی را برزبان بیاورید بعدا نادم و پشیمان شوید.
 • IR ۰۰:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
  16 22
  این نماینده محترم مجلس بجز طرح مطالب اینچنینی آیا تاکنون فقط و فقط یک طرح یا یک ایده در مورد مسائل اقتصادی ، اجتماعی ، معیشتی ، محیط زیستی و سایر موارد اساسی مبتلابه جامعه که طرح آنها از وظایف یک نماینده مردم است ارائه داده است و سخن گفته است ؟؟؟
  • IR ۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
   10 5
   وظیفه ایشون زغال فروشیه برای کثیف کردن لباس بقیه برایش مهم نیست که چقدر خودش دارد به سیاهی و تباهی می افتد
 • IR ۰۷:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
  7 13
  این روضه خوان یحتمل قبلا پول می گرفته برای روضه اختلافی خاصی و تمرین کرده اند حالا ...
 • نرگس ۱۱:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۸
  3 12
  این بنده خدا وقتی اومد وزارت کشور برای ثبت نام انتخابات هیچ کس نمی شناختش اطرافیانش به زور از خبرنگارها می خواستن خبر ثبت نامش رو منتشر کنن. کاری که برای مردم نکرده حق داره این طوری رفتار کنه تا حداقل یه جناحی ازش حمایت کنه و دوباره بیاد تو مجلس
 • IR ۰۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۹/۲۹
  11 2
  رنگ رخساره خبر میدهد از سر درون چهره این نماینده بسادگی ماهیتش را نشان میدهد

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس