کد خبر 798817
تاریخ انتشار: ۲۴ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۰۸
یواخیم لوو

یواخیم لوو سرمربی تیم ملی آلمان معتقد است حذف آتزوری از جام جهانی غم انگیز است.

به گزارش مشرق، تیم ملی ایتالیا موفق نشد در مجموع دو دیدار مرحله پلی آف از سد سوئد عبور کند و بدین ترتیب سوئد راهی جام جهانی شد. این دیدار با حواشی فراوانی از جمله بحث دنیله ده روسی با جامپیرو ونتورا بر سر تعویض و خداحافظی جانلوییجی بوفون همراه بود.

یواخیم لوو در خصوص آتزوری نظرات جالبی به زبان آورد. وی گفت:دیروز در رسانه ها خواندم که ده روسی گفته است که نمی خواهد به عنوان یار جانشین وارد زمین شود، زیرا آن ها به یک مهاجم نیاز داشتند. از نظر من این بزرگی وی را نشان می دهد.

لوو در خصوص دیدار ایتالیا در مقابل سوئد گفت:تصور می کنم این کمی برای ایتالیا غم انگیز و ناراحت کننده باشد. اگر ایتالیا در جام جهانی حضور داشت، من خوشحال می شدم. ما نمی توانیم قرعه ها را تغییر دهیم. هرچیزی ممکن است رخ دهد. در خصوص حذف ایتالیا، به سوئد تبریک می گویم. بازی را مشاهده کردم، آن ها به خوبی دفاع کردند و همه کار برای صعود انجام دادند.

 سرمربی ژرمن ها در خصوص جام جهانی بدون ایتالیا و شیلی نیز گفت:فکر می کنم این مسئله (حذف) برای ایتالیا غم انگیز است، زیرا در خصوص چنین تورنمنت های بزرگی مسئله ای تلخ رقم خورده است. اگر آلمان یا فرانسه یا حتی برزیل و آرژانتین موفق به حضور در جام جهانی نشوند، برای من مسابقات بدون حضور ایتالیا، چیزی کم دارد. همچنین غم انگیز است که شیلی موفق به کسب مجوز حضور در مسابقات نشده است.

وی در پایان در خصوص خداحافظی چندین بازیکن ایتالیا گفت:هرچند برای ایتالیا شانس شروعی مجدد وجود دارد، بعضی از بازیکنان آن ها به پایان دوران خود رسیدند. من بزرگترین احترام را برای بعضی از بازیکنان آن ها قائلم، که نه تنها برای یوونتوس بلکه برای تیم ملی ایتالیا بازی می کردند. جانلوییجی بوفون لایق بزرگترین احترام هاست. لئوناردو بونوچی یا دنیله ده روسی و همچنین سایر بازیکنان. آن ها بازیکنانی با کلاس خالص بودند.

منبع: طرفداری

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس