کد خبر 796715
تاریخ انتشار: ۱۹ آبان ۱۳۹۶ - ۰۳:۴۵
پلیس ترکیه

ماموران پلیس ضد ترور استان بورسا نیز ۲۷۲ مظنون داعشی از جمله چند تبعه سوری را دستگیر و به اداره پلیس امنیت این شهر منتقل کردند.

 به گزارش مشرق، قرار بازداشت ۲۷۲ تن به اتهام عضویت در گروه تروریستی داعش از سوی دادستانی کل ترکیه صادر شد که در پی آن ۱۹۲ مظنون داعشی در شهرهای آنکارا و بورسا دستگیر شدند.

به نقل از وبسایت روزنامه حریت، در ادامه تحقیقات از عناصر تروریستی، دادستان کل ترکیه قرار بازداشت ۲۷۲ مظنون به عضویت در گروه داعش را صادر کرد که در پی صدور این قرار بازداشت، ماموران پلیس مبارزه با ترور شهر آنکارا به همراه نیروهای اطلاعاتی طی عملیاتی همزمان در نقاط مختلف شهر و با محاصره ۲۵۰ آدرس از قبل شناسایی شده، ۱۹۲ نفر از مظنونان داعشی دستگیر شدند و عملیات برای دستگیری دیگر مظنونان ادامه دارد.


این رسانه افزود: ماموران امنیتی در بازرسی از منازل مظنونان داعشی، تعداد زیادی اسناد سازمانی، لوازم دیجیتالی و برخی از فرم های عضویت گروه تاتلی بال را که با داعش مرتبط است، کشف و ضبط کردند.


بنا براعلام این رسانه، ماموران پلیس ضد ترور استان بورسا نیز ۲۷ مظنون داعشی از جمله چند تبعه سوری را دستگیر و به اداره پلیس امنیت این شهر منتقل کردند.


ترکیه به علت مرز طولانی یکهزار و ۵۰۰ کیلومتری با عراق و سوریه در جنوب این کشور، در سال های گذشته مهمترین معبر انتقال عوامل داعش به عراق و سوریه بوده است.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس