کد خبر 794175
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۶ - ۲۱:۳۴
شفر استقلال

بار دیگر شفر در اینستاگرام برنامه هایش برای استقلال را ارائه داد.

به گزارش مشرق، وینفرد شفر سرمربی آلمانی استقلال ، همانطور که وعده داده بود اطلاعات بیشتری در مورد همکاری اش با باشگاه استقلال را در صفحه ی شخصی خود منتشر کرد گه متن آن به شرح زیر است :

 همانطور که قول داده بودم میخواهم یک سری اطلاعات بیشتر درمورد برنامه هایمان در چند ماه آینده بدهم . 

شنبه به تمرینات برمیگردیم . با امید بسیار در کمپ تمرینی جدید و شگفت انگیزمان . ما همه هیجان زده هستیم و برایمان حس برگشتن به خانه تداعی میشود . زمین خوب ، اتاق کنفرانس خوب ، اتاق پزشکی خوب و سالن بدنسازی خوب که این به اعتبار استقلال اعتلا میبخشد . این خیلی خوب است که چنین مرکز خوبی را داشته باشیم .

ما تلاش میکنیم که یک اردو را در خارج از کشور فراهم کنیم . یک فرصت خوب برای تمرین سخت و شدید . من مطمئن هستم که بازیکنان هیجان زده هستند  و اگر خوش شانس باشیم یک بازی تدارکاتی هم خواهیم داشت . 

یک هدف خیلی بلند مدت و مهم برای من - از صمیم قلب - این است که یک رابطه و همکاری نزدیک بین تیم های پایه و اصلی فراهم کنم . ما میخواهیم که یک پایگاه داده و یک فرایند ارزیابی منطم راه اندازی کنیم تا بتوانیم پیشرفت و توسعه ی هر بازیکن را هرچه بهتر دنبال کنیم و بتوانیم بهترین تمرینات شخصی و تیمی را برای تمامی سنین مهیا کنیم . هدف روشن است . ما میخواهیم که ببینیم استعداد هایمان به بهترین بازیکنان ایران تبدیل میشوند .

به دنبال این قضیه به یک نکته ی خیلی مهم میرسیم که درحال مذاکره با دستیاران دارای پتانسیلی هستیم ، کسانی که در کار با تیم های پایه نیز تجربه دارند چرا که میخواهیم از آکادمی ما حمایت کنند . 

همانطور که گفتم ما (استقلال) یک تیم هستیم و از همدیگر حمایت میکنیم چرا که اهداف مشترک داریم . پس ما تنها به دنبال افراد حرفه ای و با تجربه و با مهارت نمیگردیم . بلکه به دنبال افرادی هستیم که روحیه ی کار تیمی دارند ، افراد درستی هستند و جاه طلب و با اخلاق هستند . 

کسانیکه مناسب تیم ما باشند . 

منبع: وب سایت برنامه نود

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس