کد خبر 788650
تاریخ انتشار: ۲۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۵
مصطفی آجورلو

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال اعتراض این باشگاه به حکم اعلام شده در آستانه بازی با پیکان را اعلام کرد.

به گزارش مشرق، به نقل از سایت رسمی باشگاه تراکتورسازی، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز با ارسال نامه ای به رئیس فدراسیون فوتبال اعتراض این باشگاه به حکم اعلام شده در آستانه بازی با پیکان را اعلام کرد.

متن این نامه بدین شرح است؛

برادر ارجمند جناب آقای مهدی تاج
ریاست محترم فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران

با سلام

احتراما پیرو صدور حکم محرومیت دو بازیکن تیم فوتبال تراکتورسازی در فاصله چند ساعت به آغاز مسابقه حساس برابر پیکان موارد ذیل به حضورتان اعلام می‌گردد؛
یکم؛ با توجه به برخورد به موقع کمیته انضباطی باشگاه با تخلف صورت گرفته در یکی از تمرینات تیم که یک اتفاق درون تیمی قلمداد می‌شود و پس از اعلام مجازات مقتضی در خصوص تخلف صورت گرفته که جریمه نقدی هر دو بازیکن بوده باید پرسید مسئولان محترم کمیته اخلاق به چه دلیل نسبت به مجازات مجدد نامبردگان آن هم به این شدت اقدام نموده اند؟


اتفاق روی داده حاصل یک شوخی نا به جا و نامناسب در تمرین تیم بوده که اعضای کمیته انضباطی باشگاه نیز بر همین اساس در راستای پایبندی به اصول اخلاقی و به جهت پیشگیری از اتفاقات مشابه اقدام به جریمه و توبیخ خاطیان نمودند اما آیا محرومیت طولانی مدت کاپیتان تیم به این صورت دور از انصاف نیست؟

دوم؛ جنابعالی و همکاران محترمتان در فدراسیون فوتبال از وضعیت و شرایط ویژه باشگاه تراکتورسازی باخبر هستند و با سپری شدن دو پنجره مسدود نقل و انتقالات به خوبی می‌دانید که چه شرایطی برای تیم پیش آمده و اعضای کادر فنی باشگاه با چه کمبودهایی از ناحیه نبود بازیکن مواجه هستند. آیا به راستی در این تصمیم سخت گیرانه توجهی به شرایط ویژه تراکتورسازی صورت گرفته و اگر برخی دیگر از باشگاه‌ها نیز دچار چنین موارد مشابهی می‌شدند با همین شدت در خصوص تخلفات آنها تصمیم گیری می‌شد؟ تصور بنده این است که کمیته محترم اخلاق بدون توجه به  موقعیت ویژه باشگاه تراکتورسازی چنین محرومیت سنگینی را علیه کاپیتان تیم اعلام نموده است.

سوم؛ علاوه بر اعتراض به تصمیم سخت گیرانه کمیته اخلاق لازم است توجه ویژه ای به زمان صدور و ابلاغ رای صورت پذیرد. درست در فاصله چند ساعت به آغاز مسابقه با تیم فوتبال پیکان ، کادر فنی تیم تراکتورسازی که روی دو مهره اصلی تیم خودش با وجود کمبود بازیکن حساب ویژه باز کرده متوجه اعلام حکم سنگین محرومیت می‌شود و طبیعی است که در چنین موقعیت و شرایطی چه وضعیت دشواری برای یافتن بازیکن جایگزین و حفظ تمرکز سایر اعضای تیم پیش می‌آید. دلیل اعلام این حکم در روز برگزاری یک مسابقه حساس و در فاصله چند ساعت به بازی با توجه به تاثیرات مخربی که بر تیم داشته بر ما پوشیده است و از جنابعالی درخواست می‌کنم در این خصوص شفاف سازی فرمایید.

در پایان به عنوان متولی فوتبال کشور و به عنوان فردی که مرجع رسیدگی به خواسته‌های اهالی فوتبال محسوب می‌شوید از جنابعالی درخواست می‌کنم با جدیت به خواسته های خانواده بزرگ تراکتورسازی و میلیون‌ها هوادار پرشور این باشگاه در سراسر کشور رسیدگی نموده و جهت بازنگری در این رای سخت گیرانه و غیر منصفانه دستور اقدام صادر فرمایید چرا که اینگونه اقدامات ذهنیت نادرستی در میان قشر گسترده‌ای از هواداران ایجاد نموده و مطالبه به حق ما در این خصوص تحقق عدالت است. 

با تشکر
مصطفی آجورلو
مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس