حججی

معاندین با شبهه پراکنی‌ها و توهین‌های متعدد سعی دارند رویش نسل جدید جوانان انقلابی را منکر شوند.

سرویس سیاست مشرق_ سی و هشت سال از انقلاب اسلامی می گذرد و در این سال ها یک روز نبوده که دشمنان علیه این کشور توطئه و دسیسه جدیدی را انجام ندهند و هر لحظه در حال نقشه جدیدی برای این کشور هستند.

چیزی که اما در این میان دشمنان را عصبانی کرده رویش های جدید انقلاب بعد از سی و هشت سال است و جوانانی که سرعهد خویش با خدای خویش حاضرند جان و تمام زندگی خود را فدای دفاع از اهل بیت و حضرت اباعبدالله الحسین(ع) کنند.

جوانانی که ندای هل من ناصر ینصرنی را شنیده اند و در این راه حاضر نیستند کوچکترین آسیبی به حرم های مقدس امامان برسد.

 شهیدمحسن حججی تازه ترین نمونه این جوانان است، در وصف این شهید بزرگوار بسیار شنیده ایم که خداوند متعال او را به شخصیتی شهیر در ایران تبدیل کرد، اما چرا معاندین و دشمنان این ملت حاضر نیستند او را به رسمیت بشناسند و مانند یزیدیان در شام بلا هدف او را زیر سوال می برند.

کانال معاند آمد نیوز که از درک این پدیده عاجز است بارها سعی کرده مدافعان حرم را زیر سوال برده و با عبارت جعلی و خودساخته «مدافعان اسد» سعی در سنگ پراکنی به چهره این شهیدان بزرگوار کند.

این کانال معاند در مطلب خود غوغای شهیدحججی را غوغای آیت الله خامنه ای تفسیر کرده و در مطلبی با این عنوان می نویسد: «غوغای [آیت‌الله] خامنه‌ای چنین سازمان یافت تا شاید مشروعیت ایدئولوژیک برباد رفته حکومت بازسازی شود. مدت‌هاست که کسی ذره‌ای برای ارزش‌های «شهادت‌طلبی» تره‌ای خرد نمی‌کند.»

معاندین بر این نکته که ارزشی مانند شهادت طلبی در جامعه دوباره زنده شود بسیار نگرانند و بیشتر از آن بر رویش جوانان غیوری مانند شهیدحججی.

این کانال خصومت خود را با شهدای مدافعان حرم بازهم عیان کرده و تصریح می کند: «این‌که حججی چه اندازه بر پایه اعتقادات مذهبی خود یا همانند هزار جوان بیکار دیگر برای کسب پول به سپاه پاسداران پیوست و به سوریه اعزام شد، مشخص نیست؟»

این کانال معاند مدافعان حرم را در سطح چند جوان بیکار که برای پول به سوریه رفتند تقلیل می دهد و این جوانان مومن و باخدا را عاشقان پول می نامد ولی برای بیان این ادعا باز هم به تناقض می رسد و می گوید: «تا اینجا می‌دانیم که همسر وی در تلویزیون اعلام کرد که «محسن سر داد تا روسری نرود.» احتمالا اعتقادات مذهبی و وفاداری خانواده کشته‌شدگان به جمهوری اسلامی مانند همیشه یکی از مولفه‌های نمادسازی برای جمهوری اسلامی بوده است.»

آمد نیوز ادامه می دهد: «قاسم سلیمانی طی پیامی به «حلقوم بریده» او سوگند خورد و جنتی او را با کلماتی چون اباعبدالله حسین توصیف کرد. این آغاز ماجرای حججی بود. از آن پس سیل بازی‌های نمایشی به‌راه افتاد. سازماندهی مراسم‌های یادبود، روضه و مداحی، انتشار تمبر و انواع پوستر و نماهنگ، مستندسازی، مسابقات ورزشی و کتاب‌خوانی و تا پیام و توئیت هنرمندان جیره‌خوار و مجیزگو و به شکل منظم و هماهنگی براه افتادند و به ماجرای حججی پر و بال دادند.»

حالا عصبانیت از حماسه و یک دلی مردم ایران به جایی رسیده است که هنرمندان و شخصیت های فرهنگی و هنری قدرشناس مدافعان وطن و حرم هستند، برچسب جیره خواری میخورند!

این کانال بغض خود با حضرت اباعبدالله الحسین(ع) علنی کرده و از اینکه شهید حججی باعث شکوه مضاعف محرم امسال شد، اینگونه اظهار ناراحتی کرده است: «همه چیز یک کاسه شد، قرار شد حججی صبر کند تا هم رونقی به مراسم سالانه دفاع مقدس بخشد هم عزاداری ایام محرم را پرشور کند.»

عبارات فوق نشان می دهد مشکل معاندین با جمهوری اسلامی نیست و آنان از اینکه مراسم امام حسین(ع) با شکوه برگزارشود نگرانند آنان هم میدانند محرم و صفر اسلام را زنده نگه داشته وکشور را در این 38 سال بیمه کرده است.

معاندین تنها سعی در شبهه پراکنی دارند و نمی گویند که اگر این شهیدان بزرگوار نبودند چه بر سر ایران که ادعای حمایت از او را دارند می آمد و فرزندان این ملت در کدام شهر و کدام جبهه با تکفیری هایی که برای ایران اسلامی دندان تیز کرده بودند، روبرو میشدند.

نگرانی قابل توجه دیگر دشمنان ملت اتحاد تمام نیروهای سیاسی و فرهنگی کشور در ستایش از این شهید بی سر است رادیو فردا در گزارش خود به این نکته از قول خبرگزاری آسوشیتدپرس اشاره کرده و می گوید: «خبرگزاری آسوشیتدپرس در گزارش خود می‌گوید که مرگ محسن حججی به «اتحادی نادر» میان اصولگرایان و اصلاح‌طلبان و معتدل‌ها منجر شده است و هنرمندان و بازیگران و ورزشکاران و سیاستمداران در کنار یکدیگر از او به نیکی یاد کرده‌اند.»

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 27
 • در انتظار بررسی: 10
 • غیر قابل انتشار: 5
 • NL ۰۲:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  17 87
  از شهدای مدافع حرم که بایدتجلیل شود وشکی دران نیست اما ایرادی که معاندین نظام گرفتند این بود که چرا از این شهید بیشتر از دیگران تجلیل شد مثلا حتی بیشتراز سرداران با سابقه سپاه که در سوریه به شهادت رسیدند .
  • مرتضی US ۰۹:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
   92 15
   محسن حججی نماد تمام کسانی بود که در انجا به دست داعش شهید شدند..حالا حججی نبود یکی دیگر فرقی می کند.....
  • ناشناس IR ۱۱:۰۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
   27 16
   خوشبحالت شهید حججی.علاوه بر تمام مقامات معنوی و نحوه شهادت، استجاب دعایت در نحوه شهادت و.... کار دیگری که کردی اعماق وجود معاندان نظام و انقلاب را به گونه ای سوزاندی که زبان به این اراجیف باز کردند.و بیش از بیش چهره کریه هشان را نمایان کردند حرام لقمه های داعشی معاند نظام....
 • IR ۰۶:۰۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  74 16
  از عصبانیت بمیرند!
 • IR ۰۶:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  58 16
  ادمای وطن فروش باید یه چیزی بگویند که اربابانشان را سر خوش کنند .کسی که به مملکت خیانت میکنه و ناموسش رو در اختیار بیگانه میگذاره نباید ازش بیش ازاین انتظار داشت
 • IR ۰۷:۲۰ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  59 12
  گورپدرشون
 • IR ۰۷:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  60 12
  مه فشاند نور و سگ (bbc)عو عو كند
 • AE ۰۷:۲۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  40 15
  ما عرضه وشرف داریم بله اگر برای پول ومادیات بود مثل شما خارج نشین وخیانت کار می شدیم ودر آغوش اجنوی آرام می گرفتیم نه مثل حججی که در آغوش خدا واهل بیت آرام گرفت
 • IR ۰۷:۲۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  33 13
  به کوری دشمنان انقلاب عاشورا و انقلاب اسلامی، راه امام حسین علیه السلام و راه شهدا را ادامه خواهیم داد، و دشمن را به زانو در خواهیم آورد!
 • IR ۰۷:۵۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  9 45
  حالا کاری ندارم ولی حجم عجیب غریب تبلیغات از حججی واقعا عجیب غریب و مشخصا با هدف بود
  • سلطان غم IR ۱۱:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
   16 9
   به نظرم باید بیشتر شهدا و چنین افرادی رو نشون بدن تا مردم الگو سازی کنن نه هی بیان فلان بازیگر و فلان فوتبالیست رو
 • علی IR ۰۸:۰۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  16 33
  خب راست گفتن این همه شهید شدن صداشم درنیاوردن بعد این چون جلو دوربین بود
  • محمد IR ۱۱:۳۸ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۲
   0 0
   شهدای مدافعان حرم از به عشقه امام حسین میروند تا حضرت زینب تنها نشود
 • حبیبی IR ۰۸:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  29 18
  وای اگر(امام)خامنه ای حکم جهادم دهد
 • قاسم IR ۰۸:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  36 16
  ما ترک زبانها یک مثال داریم که به ان افراد بی همه چیز کفته میشه (سگ واق واق میکنه اما کاروان همچنان به راه خود ادامه میده)انها همان سگ ها هستند فقط واق واق میکنند.این کاروان شهادت در حال حرکت است
 • علیرضا IR ۰۸:۳۹ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  28 12
  به نام خدا عزت دست خدا است و بس ، خداوند عزیز هر کسی را که بخواهد و لایق باشد بالا می برد و آوازه اش را در میان ملتها بلند و گرامی می دارد . تاریخ گواه این است ، مگر قبر حضرت سید الشهدا را تخریب نکردند ، چه شد ! افتخار ما این است که ارادتمند این خاندان نبوی هستیم ، چراکه بر گزیده حضرت حق هستند . حال دشمنان و کم خردان و منافقان هر چه می خواهند بگویند و هر آنچه در توان دارند انجام دهند ، باکی نیست . اتکای ما به خداوند متعال است و دلگرمی جز خدای عزیز و قهار نداریم .
 • ناشناس IR ۰۹:۰۲ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  33 7
  بی بی سی و آمد نیوز و صدای آمریکا و من و تو و رادیو فردا و.... فاحشه های فکری هستند
  • IR ۱۶:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
   11 8
   اینها شیاطین فکری هستند. و می خواهند نور خدا را با فوت کردن خاموش کنند.
 • IR ۰۹:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  25 12
  زبان شيطان از حلقوم برخي رسانه هاي غربي شنيده مي ود
 • مهدوی IR ۰۹:۱۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  28 12
  عدو سبب خیر شود اگر خدا خواهد دشمن با شهید کردن حججی باعث وحدت و شوری دوباره در ایرانمان به خصوص جوانانمان شد تا کور شود آنکه نتواند دید.....
 • مهران IR ۰۹:۳۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  27 11
  من دلم ب حال اون نیم میلیون احمقی میسوزه ک عضو این کانال نجس هستند... البته مشخصه ک خیلیش یوزر قلابیه ولی خب باز ی عده نادون جمعند دور هم
 • IR ۱۰:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  0 2
  این
 • IR ۱۰:۰۷ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  11 9
  این کانال متعلق به وزارت اطلاعاته وگرنه تا حالا بسته شده بود
 • IR ۱۰:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  14 11
  پیشنهاد می کنم این سگ ها هم کاری بزرگ و انسانی اگر می توانند انجام دهند تا انها هم معروف شوند مثلا یکی از این امد نیوزی ها برود یک شرور و یا مفسد که مردم را به ستوه اورده را بکشد و یا مقابل یک زورگو بایستد
 • علی IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  14 15
  آقا گیریم جمهوری اسلامی عمدا اون روبزرگ کرده باشه این هم از قدرت نرو ونفوذ در میان مردم کشورش خبر میده. اینها هرچه بگن مردم آگاهتر میشوند. پس خیالی نیست...
 • IR ۱۵:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۰
  11 13
  من کاری به هیچی ندارم ولی اگر کسی بویی از وطن پرستی و انسانیت برده باشد درباره شهید هم وطن خودش این گونه صحبت نمی کنه
  • IR ۱۰:۴۶ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
   0 0
   معاندین هم وطن نیستند که مزدور سرویس های جاسوسی بیگانه هستند

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس