مسیر عشق

ستاد برگزاری نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس «مسیر عشق» با آماده سازی تابلویی از تصویر شهید مدافع حرم محسن حججی و امضای جمعی از سینماگران برجسته، آن را به خانواده این شهید اهدا خواهد کرد.

به گزارش مشرق - همزمان با ۲۱ شهریور روز سینما، بیش از ۴۰ هنرمند مطرح حوزه سینما اعم از کارگردانان، بازیگران، تهیه کنندگان و... با امضا و اهدای تابلویی به همسر و فرزند خردسال شهید محسن حججی که حاوی تصویری از آن شهید دلاور و قطعه شعری از شاعر مرحوم قیصر امین پور است یاد و خاطره وی و شهدای مدافع حرم را گرامی داشتند.
اکبر زنجانپور، احمدرضا درویش، حسن فتحی، مجید مظفری، شهریار بحرانی، تورج منصوری، پرویز شیخ‌طادی، همایون اسعدیان، جواد شمقدری، منوچهر شاهسواری، جمال شورجه، فریبا کوثری، نادر طالب‌زاده، فریدون جیرانی، مسعود ده‌نمکی، جهانگیر الماسی، علیرضا رضاداد، سیروس الوند، مجید رجبی معمار، محمدعلی باشه‌آهنگر، نادر مقدس، احمد مرادپور، مهدی فیوضی، رضا ناجی، سیداحمد میرعلایی، نگین صدق گویا، مهدی عظیمی‌میرآبادی، داریوش باباییان، علی دهکردی، حسن علیمردانی، قربان ‌نجفی، ناصر شفق، کمند امیرسلیمانی، شفیع آقامحمدیان و ... از جمله امضا کنندگان این تابلو هستند.
این تابلو که طرح گرافیکی آن توسط محمد یاراحمدی مدیر هنری جشنواره بین المللی فیلم و عکس «مسیر عشق» طراحی شده است از سوی ستاد این جشنواره، تحویل خانواده معزز شهید حججی در شهرستان نجف آباد اصفهان خواهد شد تا احترام و ارادت چهره‌های سینمایی کشور به شهیدان راه عدالت و حقیقت برای همیشه به یادگار در حافظه تاریخی این سرزمین ثبت گردد.
نخستین جشنواره بین المللی فیلم و عکس «مسیر عشق» که از اول تا پنجم آبان امسال در دو شهر مشهد مقدس و کربلای معلی برگزار می‌شود علاوه بر آمادگی جهت دریافت آثار تصویری، فیلمنامه و عکس‌های حرفه‌ای و مردمی با موضوع پیاده روی اربعین حسینی و ترویج فرهنگ عاشورایی از بهترین دلنوشته و یا زبان حال از تصویر معروف شهید حججی و دشمن ملعون داعشی در هنگام اسارت تقدیر خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس