حجتی وزیر کشاورزی

عضو هیئت‌رئیسه مجلس تذکر ۲۱ نماینده استان‌های گیلان و گلستان به وزیر جهاد کشاورزی جهت جلوگیری واردات برنج را قرائت کرد.

به گزارش مشرق، اکبر رنجبرزاده عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی امروز (یکشنبه 11 تیر) در صحن علنی مجلس شورای اسلامی تذکرات کتبی نمایندگان به رئیس‌جهور و مسئولان اجرایی کشور را قرائت کرد.

متن تذکرات کتبی نمایندگان به شرح زیر است:

تذکر علی محمد شاعری نماینده بهشهر به همراه 20 تن از نمایندگان استان‌های گلستان و گیلان به وزیر جهاد کشاورزی: از واردات برنج در فصل برداشت حداقل به مدت 4 ماه جلوگیری کنید.

تذکر محسن بیگلری نماینده سقز به وزیر اقتصاد، علت عدم حل مشکل سپرده‌گذاران موسسه آرمان به خصوص در مناطق محروم از جمله سقز و کردستان چیست؟

تذکر حسین نیاز آذری و محمد دامادی نمایندگان بابل‌ و ساری به رئیس‌جمهور، ضرورت توجه به وضعیت سپرده‌گذاران موسسه کاسپین در استان مازندران و پرداخت مبالغ سرمایه‌گذاری انجام شده.

تذکر علی رستمیان نماینده مردم دلفان در مجلس به وزیر اقتصاد، عدم نظارت جدی بر فعالیت موسسه مالی و اعتباری آرمان و وارد شدن خسارت‌های جبران‌ناپذیر بر سپرده‌گذاران در استان گردیده است. چرا وزیر اقدام موثری در این رابطه به عمل نیاورده است؟

تذکر همایون هاشمی نماینده مردم شاهین‌دژ به وزیر راه و شهرسازی، رسیدگی عاجل و برنامه‌ریزی جهت توسعه جاده تکاب به قندی به جهت افزایش تردد و ایجاد دست‌رسی مناسب برای شهرستان‌های همجوار.

تذکر قلی‌الله قلیزاده نماینده مردم کلیبر و میرحمایت میرزاده نماینده مردم گرمی به وزیر نیرو، ضرورت رها‌سازی آب سد‌های سبلان مشکین‌شهر و صتار خاناهر جهت آبیاری مزارع .

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس