تئاتر

فنائیان، آقاخانی و بروجردی نمایش های بچه مسجد را داوری می کنند.

به گزارش مشرق،‌ به نقل از روابط عمومی دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد، به دعوت حمید نیلی، دبیر دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد داوران این دوره از جشنواره مشخص شدند.
بدین ترتیب اعظم بروجردی، تاجبخش فنائیان و ایوب آقاخانی داوری آثار این دوره از جشنواره تئاتر مردمی بچه های مسجد را برعهده می گیرند.
تاجبخش فنائیان متولد 1329 در تهران فارغ التحصیل رشته بازیگری و کارگردانی از دانشکده هنرهای دراماتیک در مقطع کارشناسی و دانشگاه تربیت مدرس در مقطع کارشناسی ارشد و دارای دکترای مطالعات عالی هنراز دانشگاه تهران است. او پس از پیروزی انقلاب با همکاری دوستان نزدیکش چون محمد کاسبی، محمدرضا هنرمند، فرج الله سلحشور، مجید مجیدی و ... حوزه اندیشه و هنر اسلامی که امروز با نام حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی شناخته می‌شود را تاسیس کردند.

ایوب آقاخانی متولد1354 در تبریز و داری مدرک کارشناسی ارشد نمایش با گرایش ادبیات نمایشی از دانشکده هنر دانشگاه تربیت مدرس است. آقاخانی از هنرمندان برجسته تئاتر درعرصه نمایشنامه نویسی و کارگردانی است و طی سال های اخیر آثار مهمی چون «تکه های سنگین سرب»، «نام همه مصلوبان عیسی است» و... را روی صحنه برده است.
اعظم بروجردی در سال 1346 در تهران متولد شد.او داری مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه تربیت مدرس است. این هنرمند نویسنده بیش از 40 نمایشنامه در کارنامه هنری خوددارد و یکی از معروف ترین سریال هایی که به قلم وی نوشته شده است، سریال «پهلوانان نمی میرند» است.
دوازدهمین جشنواره سراسری تئاتر مردمی بچه های مسجد از 2 تا 5 اردیبهشت ماه 1395 در مساجد شهر تهران برگزار می شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده