مشروبات

سخنگوی ستاد مبارزه قاچاق کالا و ارز جزئیات کشفیات کالاهای قاچاق طی ۱۱ ماه نخست امسال توسط نیروی انتظامی را تشریح کرد.

به گزارش مشرق، قاسم خورشیدی با اشاره به رشد کشفیات کالاهای قاچاق در سال جاری توسط نیروی انتظامی اظهار داشت: آمار عملکرد 11 ماهه نخست امسال نیروی انتظامی نشان می‌دهد که میزان کشفیات کالای قاچاق توسط این سازمان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، رشد 54 درصدی داشته است.

وی در تشریح جزئیاتی از بیشترین افزایش کشفیات کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی گفت: در بررسی کشفیات کالای قاچاق توسط نیروی انتظامی، کشف لوازم یدکی خودرو با 395 درصد افزایش، بیشترین رشد را داشته و بعد از آن کشفیات سیگار قاچاق با 279 درصد رشد و لوازم خانگی قاچاق با 3 میلیون دستگاه لوازم قاچاق کشف شده و رشد 161 درصدی در رده‌های بعدی قرار دارند.

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز افزود: علاوه بر این موارد، فرآورده‌های شیلاتی قاچاق با 90 درصد رشد کشفیات، دام و فرآورده‌های دامی با 21 درصد افزایش کشف و پارچه قاچاق با 21 درصد رشد از جمله مواردی است که کشفیات آن با رشد همراه بوده است.

خورشیدی در ادامه در خصوص قاچاق کالاهای ممنوعه نیز گفت: با تلاش ماموران پلیس و نیروی انتظامی در 11 ماه نخست امسال، شاهد رشد 15 درصدی تجهیزات ماهواره‌ای بودیم که با اقدامات انجام شده حدود 3 میلیون و 112 هزار دستگاه از این تجهیزات کشف و ضبط شد.

وی در پایان خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده، کشفیات مشروبات الکلی توسط نیروی انتظامی نیز «یک» درصد رشد داشته است.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس