کد خبر 66793
تاریخ انتشار: ۲۳ شهریور ۱۳۹۰ - ۱۶:۳۵

رئیس ستاد قرارگاه راهبردی عمار گفت: مسئولیت‌های بنده مشخص بوده و در کارت ترددی که ویژه مقامات توسط خود ریاست جمهوری صادر می‌شود، نام بنده به‌عنوان مشاور رئیس جمهور ثبت شده است.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام علی ثمری در گفت‌وگو با فارس، در واکنش به مطلبی که دیروز از سوی مرکز ارتباطات، اطلاعات و تبلیغات دفتر ریاست‌جمهوری مبنی بر اینکه وی مشاور رئیس‌جمهور نبوده است اشاره کرد و اظهار داشت: بنده دور از شأن خود می‌دانم که پاسخگوی افراد معلوم‌الحالی باشم که جز چاپلوسی هنر دیگری ندارند؛ از این رو تنها به دلیل روشنگری اذهان عمومی دو نکته را بیان می‌کنم.

رئیس ستاد قرارگاه راهبردی عمار تصریح کرد: اولا بنده چنین ادعایی را نداشتم و آن چه که مطرح شده از طرف خود سایت‌ها بوده است و خداوند تاکنون آبرویی به من داده که نیازی به این عناوین دنیایی ندارم.

وی ادامه داد: دوم اینکه مطالبی که مطرح شده حقیقتی است که از آن نمی‌توان فرار کرد؛ مسئولیت‌های بنده مشخص بوده و کارت ترددی که ویژه مقامات توسط خود ریاست جمهوری صادر می‌شود و در حال حاضر در اختیار من است نام بنده را به عنوان مشاور رئیس جمهور ثبت کرده از این رو باید گفت فریبکاران خیلی زود فراموشکار هم می‌شوند.

حجت السلام ثمری خاطرنشان کرد: تمام تلاش بنده حرکت در مسیر ولایت فقیه و نوکری اهل بیت بوده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس