مهدی چمران رییس شورای شهر تهران این هفته مهمان برنامه دست خط است و در این برنامه به انتقادات در خصوص نظارت شورا بر شهرداری تهران و موضوع واگذاری املاک و صحت و سقم آن پاسخ خواهد داد.

به گزارش مشرق، مهدی چمران رییس شورای شهر تهران این هفته مهمان برنامه دست خط است و در این برنامه به انتقادات در خصوص نظارت شورا بر شهرداری تهران و موضوع واگذاری املاک و صحت و سقم آن پاسخ خواهد داد.
 
رییس شورای عالی استانها همچنین درباره تعامل دولت با شهرداری تهران ،عملکرد دولت یازدهم ،برخی اختلاف نظرها در شورای شهر تهران، رابطه خود با رییس جمهور سابق و انتخابات پیش روی شوراهای شهر و روستا صحبت خواهد کرد.

در این برنامه مهدی چمران از خاطرات خود با شهید مصطفی چمران و چرایی انجام نشدن آخرین دیدار مصطفی چمران با حضرت امام خمینی (ره) قبل از شهادت سخن خواهد گفت.

در بخش‌هایی از «دست خط» این هفته مجتبی چمران فرزند مهدی چمران از ویژگی‌های شخصیتی و سبک زندگی پدر می‌گوید و احمد مسجد جامعی هم دقایقی درباره نوع رابطه 2 رقیب همیشگی ریاست شورای شهر تهران سخن خواهد گفت.

دست خط که به تهیه کنندگی و اجرای محمد حسین رنجبران تولید می شود هر هفته پنج شنبه ها ساعت 19 از شبکه پنج سیما پخش می شود و جمعه‌ها9 صبح و یکشنبه ها سی دقیقه بامداد (بعد از خبر 24 شنبه شب ها) باز پخش می‌شود.
 
{$sepehr_media_1828527_400_300}
گزیده ای از گفتگو با مهندس چمران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس