کد خبر 645237
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۸

معاون دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به استمرار حضور این کشور در سوریه برای مقابله با تکفیریها اظهار داشت که به کشورهای مستکبر اجازه نخواهند داد که به اهداف خود برسند.

به گزارش مشرق، «نعیم قاسم» معاون دبیر کل حزب الله لبنان تأکید کرد که این جنبش به همراه همپیمانان خود موفق شد با پروژه جهان مستکبر مقابله کند.

قاسم همجنین تصریح کرد، حزب الله مانع از سرنگونی سوریه مقاوم در مقابل سوریه اسرائیلی شد که جهان مستکبر خواستار آن بود.

وی در جریان دیدار با خانواده شهید «حاتم عمادی» از فرماندهان حزب الله گفت: آنان می بینند که دستاورهای حزب الله و همپیمانانش در سوریه، دستاوردهای پیشرویی است و در مقابل این دستاوردها فریاد میزنند.

شبکه خبری «المنار» به نقل از معاون دبیر کل حزب الله لبنان گزارش داد: به هر قیمتی [مبارزه در سوریه را] ادامه خواهیم داد و تا زمانی که نیاز به مقابله با تکفیریها باشد، سوریه را ترک نخواهیم کرد.

قاسم ادامه داد: به آنان اجازه نخواهیم داد که به اهداف خود برسند؛ زیرا ما جوانان و خانواده هایی داریم که به مستقیما مصمم به حمایت، پیروزی و دستاورد مقاومت و طرحهای آن هستند.

وی همچنین اظهار داشت: ما میدانیم که راهکار [بحران] سوریه دیر است و امکان دارد بسیار دیر باشد و اگر برخی بر خستگی ما حساب کرده اند، ما قوم خستگی ناپذیری هستیم... و مقاومت سرسخت تر می‌شود.

قاسم در پایان تأکید کرد: امید زیادی به خدا داریم که این مسیر با این حجم ادامه یابد و انشاء الله در راستای اسلام موفق خواهیم بود.

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس