رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به اجرای حکم اعدام شهرام امیری گفت: سیستم نظام جمهوری اسلامی این است که خائنان را برنمی‌تابد.

به گزارش مشرق، سردار محمد باقرزاده دوشنبه شب در یادواره شهدای گمنام ابهر اظهار کرد: برگزاری یادواره شهدا عمل به فرهنگ قرآن است و این یعنی اینکه ما می‌خواهیم پیرو قرآن بوده و به قرآن عمل کنیم.

وی با اشاره به اینکه در قرآن یاد شده که از زندگی انبیاء یاد کنید، چرا که زندگی انبیاء همیشه غفلت‌شکن بوده است، گفت: زندگی شهدا الگوبرداری از زندگی، انبیاء است.

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با بیان اینکه تاریخ را بر اساس زندگی ابراهیم و موسی ننوشته‌‎اند، چون پادشاهان با انبیاء تقابل داشتند، گفت: خط تقابلی هنوز هم هست، چرا که همان جنگ تحمیلی تصویر جامعی از جنگ حق و باطل بود.

باقرزاده با بیان اینکه امام صادق(ع)، همواره خواستار حسین‌وار شهید شدن بودند و شهدای ما در حقیقت مشمول این دعا شدند، ادامه داد: وقتی ما در زندگی شهدا و خانواده آنها تحقیق می‌‎کنیم، می‌بینیم که زندگی آنها کپی‌برداری از زندگی انبیاء است.

وی با اشاره به اعدام شهرام امیری گفت: کسی که جاسوس است، تکلیف وی روشن است و مردم قبول نمی‌کنند که کسی نسبت به اسرار ملت ایران خائنانه رفتار کند،چرا که سیستم نظام جمهوری اسلامی این است که خائنان را برنمی‌تابد.

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: بحث ما این است اگر ملتی می‌خواهد عزیز باشد، یعنی نفوذناپذیر باشد باید پیام شهدا را الگوی خود قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه شهدا پیام را در لحظه حساس رساندند و خط شهدا، خطی است که باید همیشه استمرار داشته باشد، گفت: اگر ما خواهان عزت و پیروزی هستیم، باید قدر شهدا را دانسته و راه آنها را ادامه دهیم.

باقرزاده با اشاره به میزان خطرپذیری شهدا و حضور آنها در جبهه‌های نبرد حق علیه باطل گفت: آنها کسانی بودند که خود را عرضه می‌کردند، از این دنیا دل کنده بودند و خط شکن بودند، از همین رو میزان خطرپذیری آنها بالا بود.

وی با اشاره به اینکه حضور اینگونه در جنگ نشان از خطرپذیری شهدا داشت، گفت: یکی از برکات نظام انقلاب اسلامی این بود که ترس را از ملت برداشت.

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح ادامه داد: اگر کسی می‌خواهد انقلاب را به حاشیه بکشاند، خیانت می‌کند و خائن است.

باقرزاده با بیان اینکه ما اگر قرار بود، باج دهیم که همان اول تسلیم می‌شدیم و نیازی به تقدیم این همه شهید نبود، گفت: این اقدام صورت گرفت که فقط یک خط به نام اسلام، انقلاب و خط ولایت در کشور باشد.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در زمینه حفظ روحیه انقلابی گفت: روحیه انقلابی به برگزاری سینما و همایش نیست، چرا که مقام معظم رهبری به اقدام و عمل تاکید دارند.

رئیس کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به موضوع نفوذناپذیری و سد کردن راه دشمن گفت: این امر یکی از موضوعات مورد تاکید مقام معظم رهبری است و باید این مسأله جدی گرفته شود.

وی با اشاره به موضوع امنیت گفت: امنیت ملی و امنیت کشور بر سه پایه استوار است که شامل امنیت ملی، اقتدار نیروهای مسلح، حضور مردم در صحنه نیز باید مورد توجه باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

  • انتشار یافته: 1
  • در انتظار بررسی: 0
  • غیر قابل انتشار: 1
  • ۱۱:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
    0 0
    خاوری اگه دزده ، ترورش کنید. حکم اعدامشو اعلام کنید ، اگه نیمد از خودش دفاع کنه ترورش کنید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس