کد خبر 612738
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۶

کاخ کرملین مقر ریاست جمهوری روسیه خبر انتشار یافته در رسانه های غربی مبنی بر کناره گیری جمعی اعضای دولت این کشور پس از انتخابات پیش رو را تکذیب کرد و آن را فال بینی با شیوه غربی خواند.

به گزارش مشرق، روزنامه فایننشنال تایمز انگلیس نوشته که دولت کنونی روسیه پس از برگزاری انتخابات پارلمانی شهریور ماه این کشور کناره گیری خواهد کرد که این اقدام شامل حال دیمیتری مدودیف نخست وزیر کنونی هم خواهد شد و این خبر در رسانه های غربی بازتاب گسترده ای یافت.
 
دیمیتری پسکوف امروز (چهارشنبه) در این باره اعلام کرد: انتشار این پیش بینی ها فال بینی می باشد و جدید نیست که پیش از این هم بارها در محافل سیاسی داخلی و خارجی مطرح شده است.

بنا به اعلام خبرگزاری روسیا سگودنیا، وی خبر روزنامه انگلیسی را که دولت روسیه برای بهبودی اوضاع اقتصادی این کشور استعفا خواهد داد تا دولت جدیدی شکل بگیرد، تکذیب کرد.

انتخابات برای تعیین 450 نماینده دومای روسیه 18 سپتامبر (28 شهریور 95) برگزارمی شود.

حزب حاکم روسیه واحد که مدودیف رهبری آن را برعهده دارد، در دومای کنونی 238 کرسی در دوما دارد و سپس حزب کمونیست با 92 نماینده مهمترین حزب مخالف است. حزب روسیه عادل با 68 کرسی و لیبرال دموکرات نیز صاحب 58 کرسی در دوما هستند.
منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس