کد خبر 602932
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۹

رئیس سازمان انرژی اتمی کشورمان معاونین جدید خود در این سازمان را منصوب کرد.

 به گزارش مشرق، طی احکامی جداگانه از سوی دکتر علی اکبر صالحی، معاون رییس جمهور و رییس سازمان انرژی اتمی ایران معاونین جدید این سازمان منصوب شدند. طبق این احکام مهندس سید محمد جمال شجاعی، معاونت توسعه مدیریت و منابع و مهندس پژمان رحیمیان، مدیرعامل شرکت تولید مواد اولیه و سوخت هسته‌ای ایران و معاونت سازمان را عهده دار شده‌اند.

در بخشی از حکم رحیمیان آمده است:

امید است به عنوان امین اینجانب، ضمن رعایت دقیق قوانین و مقررات جاری کشور، سیاست های اجرایی ضوابط ابلاغی، با استفاده از اختیارات حاصله از هیات مدیره، هماهنگی با سایر اعضای هیات مدیره، رعایت شایسته سالاری و شایسته گزینی و نیز بهره گیری از خرد جمعی و نیروهای متخصص و متعهد، در انجام صحیح وظایف و ماموریت های محوله موفق بوده و در پیشبرد اهداف شرکت فوق نهایت کوشش و جدیت را به عمل آورید.

همچنین در بخشی از حکم شجاعی آمده است:

انتظار می رود از رهگذر حسن سلوک و بهره مندی از تجارب و اندوخته های همکاران شایسته و پرتوان در مجموعه آن معاونت و تعامل سازنده با بخش های مختلف سازمان، شاهد دستاوردهای چشمگیر و امیدبخش در مسیر تحقق اهداف صنعت هسته‌ای کشور باشیم.

همچنین در حکمی دیگر از زحمات و خدمات دکتر سید مهدی بابازادگان در جایگاه معاونت توسعه مدیریت و منابع قدردانی شده است و ایشان کماکان سرپرستی معاونت برنامه ریزی و نظارت راهبردی سازمان را برعهده دارد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس