حمیدرضا مقدم فر گفت: حضور ترکی الفیصل رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان در مراسم گروهک منافقین، دم خروس بود که از رژیم مستبد آل سعود بیرون زد و ماهیت تروریستی آن را بیش از گذشته نشان داد.

به گزارش مشرق، حمید رضا مقدم فر با اشاره به حمایت عربستان از گروهک منافقین در مراسمی که شب گذشته در پاریس برگزار شد اظهار کرد: حضور "ترکی الفیصل" رئیس سابق سازمان اطلاعات عربستان در مراسم گروهک منافقین، دم خروس بود که از رژیم مستبد آل سعود بیرون زد و ماهیت تروریستی آن را بیش از گذشته نشان داد.

وی با بیان اینکه رژیم آل سعود از ماهیتی کاملا تروریستی برخوردار است که جنگ های نیابتی را به عنوان یک آلت دست برای صهیونیست ها و آمریکا دنبال می کند افزود: امروز می بینیم با وجود آنکه ماهیت تروریستی منافقین برای همگان آشکار شده، آنها در حمایت کامل آل سعود قرار گرفته اند.

مقدم فر با بیان اینکه تمام دنیا با جنایت های گروهک منافقین در ایران آشنا هستند گفت: این گروهک تروریستی در هفتم تیر 1360 رئیس قوه قضائیه و 72 نفر از اعضای حزب جمهوری اسلامی و در هشتم شهریور همان سال رئیس جمهور و نخست وزیر را ترور کرد و به شهادت رساند؛ این جنایت های آنها جدای از ترور کور هزاران نفر از مردم کوچه و بازار بود.

مشاور فرمانده کل سپاه ادامه داد: شاید در تمام دنیا هیچ گروهک تروریستی مثل منافقین پیدا نشود که در حق مردم عادی و مسئولان کشورش این حجم از جنایت و ترور را مرتکب شده باشد.

مقدم فر با بیان اینکه حضور و سخنرانی ترکی الفیصل در کنفرانس منافقین سه پیام داشت اظهار کرد: اولین پیام این حضور آن بود که ماهیت تروریستی و حمایت آل سعود از شبکه جهانی تروریستی در جهان، بیش از پیش آشکار شد؛ دومین پیام نیز آن است که حضور این مقام امنیتی در مراسم منافقین به نوعی ایجاد پیوند میان منافقین و داعش بود؛ امروز ما باید اعلام کنیم که منافقین به واسطه آل سعود و دستگاه امنیتی اش به داعش پیوند خورده اند؛ پیام سوم نیز این است که این مقام امنیتی عربستانی با حضور در مراسم منافقین در پاریس، رسما و صریحا نسبت به جمهوری اسلامی موضع گیری و اعلام کرد که آل سعود در کنار منافقین ایستاده است.

وی در پایان با اشاره به خط واحد اسرائیل، آمریکا و انگلیس در ایجاد تفرقه، اختلاف و انشقاق میان مسلمین جهان گفت: "شیعه و سنی کردن"، "طوایف را به جان هم انداختن" و "شیعه هراسی و ایران هراسی" خطی است که امروز عربستان دنبال می کند که سند بسیار روشن آن نیز موضع گیری رسمی "ترکی الفیصل" در مراسم منافقین بود.


منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 4
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 4
 • محمد حسین ۱۵:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
  0 0
  وقتشه چوب تو...... عربستان کنیم تا بفهمه چند چنده.
 • ۱۵:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
  0 0
  عربستان سر در گم شده ،به هر دري ميزنه تا جمهوري اسلامي رأ دچار مشكل كنه،ولي ملت هوشيار و پشت رهبر ايستدهاند
 • محمد ۱۶:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
  0 0
  این کنفراس نتیجه عکس برای منافقین خواهد داشت چرا که مردم ایران بشدت از رژیم ال سعود تنفردارندو نیز پرونده این رژیم در امور حقوق بشر ودمکراسی سیاه است واین نفرت بیش از گذشته دامن گیر منافقین خواهد شد
 • ۱۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۱
  0 0
  کار عربستان از دم خروس گذشت الان رسما قوقولی قوقو میکنن .... سر همچین خروسی رو باید برید

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس