کد خبر 578213
تاریخ انتشار: ۴ خرداد ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴

رامبد جوان در صفحه شخصی خود نوشت: تازگيها جملاتى و مواضعى راجع به خندوانه ديديم و شنيديم.همشون قابل توجه و بررسى هستن و حتما برامون اهميت داره كه بتونيم از همه ى موارد و نظرها بهره ببريم.

به گزارش مشرق، رامبد جوان در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

سلام به همه ى شمايى كه اينجايين.
تازگيها جملاتى و مواضعى راجع به خندوانه ديديم و شنيديم.همشون قابل توجه و بررسى هستن و حتما برامون اهميت داره كه بتونيم از همه ى موارد و نظرها بهره ببريم و برنامه رو در مسير تكامل و جذاب تر و عميق تر شدن دقيق تر قرار بديم و هدايت كنيم.

يه نكته تازگيها توجهم رو جلب كرده كه به نظرم يه جور شيطنت به حساب مى آد:
اينكه در خندوانه به تماشاچيهاى عزيز بى احترامى مى شه.!!!!!

خندوانه يك برنامه ى تلويزيونيه. براى ساخت يك برنامه ى تلويزيونى ساعتها وقت و نيرو و هزينه نيازه.

گروهى در خندوانه جمع شدن اگر بهترينهاى اين حرفه نباشن جزو بهترينها هستن. تك تك بچه هاى خندوانه تقريبا از فصل يك تجربه ى همكارى با هم رو دارن و كاملا مى دونن چه مسئوليتى بهشون محول شده. چيزى كه در جمع كردن اين تيم بزرگ اهميت داشته ادب و بعد تسلط و تجربه در كارشونه.

هر شب بين ٣٥٠ تا ٥٥٠ نفر از مردم عزيز به خندوانه مى آن و وقتى از واژه ى مردم استفاده مى كنم يعنى از همه ى اقشار جامعه و اين كمى مديريت رو سخت تر و پيچيده تر مى كنه. ساعتها زمان لازمه تا اين تعداد از مردم عزيزمون از نظر پوشش مناسب با قوانين تلويزيون ايران آماده بشن، در محلهاى مناسب بنشينن و تمرينهاى لازم رو بكنن و توضيحات بهشون منتقل بشه. و بعد وقتى همه چيز آماده شد(در اين ميان هماهنگيهاى لازم فنى هم زمان خودش رو مى خواد) ضبط شروع مى شه. كه از اين لحظه چيزى در حدود ٤ تا ٧ ساعت وقت لازمه.

از تماشاچيهاى عزيز در حد شرايط يك برنامه تلويزيونى پذيرايى هم انجام مى شه.
سالن گرم بود ولى از امشب داره با سيستم تهويه و خنك كننده قابل تحمل مى شه. پذيرايى هم به زودى سروسامون مناسب ترى خواهد گرفت.

اينها توضيحات مختصرى بود از موضوعات مفصل توليد يك برنامه تلويزيونى در ايران با مردم عزيز.
نمى دونم چرا اين توضيحات رو دادم چون به نظرم در حالت عادى لزومى نداشت ولى به شكل شيطنت آميزى جديدا با اين مواجه مى شم كه در خندوانه با تماشاچيها بى احترامى شده....!!!!!! ما هر شب با احترام كامل براى شما كار مى كنيم و اين وظيفمونه.
شاد باشين و سالم

دفاع رامبد جوان از برنامه «خندوانه» +عکس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس