کد خبر 567932
تاریخ انتشار: ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۰۸:۲۹

بيش از يكهزار و 200 عنوان كتاب از كشور روسيه كه ميهمان ويژه نيز است در بيست و نهمين دوره نمايشگاه بين المللي كتاب تهران در معرض ديد بازديدكنندگان قرار مي گيرد.

به گزارش مشرق، اتحاديه كتاب روسيه و اداره كل نمايشگاه بين المللي كتاب با حمايت آژانس فدرال مطبوعات و ارتباطات دسته جمعي به عنوان سازماندهندگان برگزاري غرفه ملي روسيه تحت عنوان 'كتابهاي روسيه' هستند.

در غرفه ملي روسيه به واسطه كتابهاي ارائه شده مي توان فرهنگ، علم، آموزش و پرورش، هنر، معماري و صنعت گردشگري كشور پهناور روسيه را شناخت .

در غرفه ملي روسيه بيش از يكهزار و 200 كتاب از 50 ناشر مختلف در معرض ديد بازديدكنندگان قرار خواهد گرفت.

بازديد كنندگان غرفه ملي روسيه تحت عنوان 'كتاب روسيه'، در طي 11 روز برگزاري اين نمايشگاه مي توانند از نزديك با ادبيات كلاسيك، كتب علمي، كتب آموزشي زبان روسي براي خارجيان، و همچنين كتاب هاي كودكان، كتاب هاي مرجع و نشريات معروف علمي، نثر و نظم معاصر، آلبوم هاي عكس، كتاب ها و آلبوم هاي هنري آشنا شوند.

بيش از 70 برنامه آموزشي و فرهنگي در چارچوب برنامه هاي غرفه ملي روسيه برگزار خواهد شد و بخشي از اين برنامه ها در غرفه 'كتب روسيه' و بخشي ديگر در خارج از نمايشگاه ارائه مي شود.

در اولين روز از نمايشگاه بين المللي كتاب تهران، معرفي برنامه هاي دوره هاي آموزشي زبان روسي و آموزش حرفه اي انستيتو دولتي زبان روسي پوشكين در مركز تحقيقات علوم انساني ايران وابسته به وزارت علوم بر گزار مي شود.

نمايندگان انجمن ايران زبان و ادبيات روسي، و همچنين نمايندگان دانشگاه ايران. استادان و متخصصاني از انستيتو دولتي زبان روسي پوشكين، نمايندگاني از بنياد زبان و ادبيات روسي در ايران، و همچنين نمايندگاني از ديگر دانشگاه هاي ايران در اين ديدار گرد هم آمده و به بحث در خصوص برنامه هاي آموزشي زبان روسي مي پردازند.
منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس