کد خبر 541910
تاریخ انتشار: ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۸

فایل‌های اجاره نشان می‌دهد افزایش نرخ اجاره بها نسبت به ماه‌های گذشته چندان محسوس نیست به‌طور مثال،واحدی ۵۶ متری فول امکانات با عمر ۶ ساله در جنت آباد، ۵۶ میلیون تومان رهن داده می‌شود و در کارون- بالاتر از طوس برای واحدی ۶۰ متری با عمر ۵ ساله طبقه دوم با پارکینگ و انباری ۵۵ میلیون تومان رهن تعیین شده است.

 به گزارش مشرق، زمستان، فصل کاهش نرخ اجاره بها است. معمولا مستاجران در ماه‌های پایانی سال می‌تواند فایل‌های اجاره با نرخ اجاره بهای مناسب‌تری پیدا کنند. اما در بهمن ماه سال 94 نرخ اجاره بها اندکی رشد داشت. بر اساس آمارهای بانک مرکزی نرخ اجاره بها در بهمن ماه سال 94 نسبت به ماه گذشته 1/ 10 درصد و نسبت به سال گذشته 3/ 11 درصد رشد داشته است. بسیاری از کارشناسان بازار اجاره چندان از این افزایش نرخ اجاره بها نگران نیستند و معتقدند هنوز نرخ‌های اجاره بها کمتر از تورم است و خطری ایجاد نمی‌کند.

فایل‌های اجاره هم نشان می‌دهد افزایش نرخ اجاره بها نسبت به ماه‌های گذشته چندان محسوس نیست به‌طور مثال،واحدی ۵۶ متری فول امکانات با عمر ۶ ساله در جنت آباد، ۵۶ میلیون تومان رهن داده می‌شود و در کارون- بالاتر از طوس برای واحدی ۶۰ متری با عمر ۵ ساله طبقه دوم با پارکینگ و انباری ۵۵ میلیون تومان رهن تعیین شده است. در خیابان هاشمی 21 متری جی برای واحدی ۶۰ متری طبقه ۴ با پارکینگ و انباری، نوساز ۳۰ میلیون تومان رهن و ۲۵۰ هزار تومان اجاره دریافت می‌شود و در نارمک - سه راه گلستان برای واحدی ۶۰‌متری و یکخوابه طبقه۲، ۱۰ میلیون تومان رهن و یک میلیون تومان اجاره تعیین شده است. واحدی ۵۶ متری نوساز و لوکس در سعادت‌آباد با نرخ ۱۲۰میلیون تومان رهن داده می‌شود و در مرتضوی- خوش برای آپارتمان ۶۰ متری طبقه اول، تکواحدی ۲ خوابه با انباری و پارکینگ، ۲۰ میلیون تومان رهن و ۶۰۰ هزار تومان اجاره تعیین شده است.

واحدی ۶۰ متری و فول امکانات در جنت‌آباد شاهین شمالی با ۲۰ میلیون تومان رهن و یک میلیون تومان ماهیانه، اجاره داده می‌شود و در خیابان پیروزی، ابتدای شکوفه برای آپارتمان ۵۶متری طبقه دوم دوخوابه، ۱۵ میلیون تومان رهن و ۷۰۰ هزار تومان اجاره تعیین شده است. در یوسف آباد - کاج شمالی برای واحدی ۶۰ متری و یک‌خوابه با ۲۵ میلیون تومان رهن و یک میلیون تومان اجاره، دریافت می‌شود همچنین در دیباجی جنوبی برای آپارتمان ۶۰ متری و دوخوابه، ۵ پله به زیر ۱۰ میلیون تومان رهن و یک میلیون و ۲۰۰هزار تومان اجاره تعیین شده است. در خیابان مرزداران ایثار واحدی ۶۰ متری و یکخوابه با عمر ۱۰ساله با امکانات، ۲۵‌میلیون تومان رهن و یک میلیون و ۱۵۰هزار تومان اجاره تعیین شده و در کاشانی پیامبر برای آپارتمانی ۶۰ متری و یکخوابه طبقه سوم با امکانات ۵۰ میلیون تومان رهن دریافت می‌شود.

اوضاع زمستانی اجاره مسکن +جدول

منبع: دنیای اقتصاد

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس