کد خبر 515496
تاریخ انتشار: ۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۲۴

منابع عراقی از دستگیری وزیر دارایی داعش در شهر الرمادی و در هنگام تلاش وی برای فرار از این شهر، خبر دادند.

به گزارش مشرق، منابع اطلاعاتی عراق روز گذشته (سه شنبه) اعلام کردند: نیروی امنیتی این کشور پس از آزادسازی شهر الرمادی در این شهر مستقر شدند و موفق شدند وزیر دارایی داعش را که قصد فرار از این شهر را داشت، دستگیر کنند.

پس از آزادسازی این شهر، مردم الرمادی با دستگاه ها و نیروهای امنیتی حاضر در این شهر تماس برقرار کرده و آنان را از حضور وزیر دارایی داعش در این شهر مطلع کردند.

مردم الرمادی همچنین تاکید کردند که این فرد مزدور، خود را در میان شهروندان مخفی کرده است و سعی دارد با حمله ایذائی تروریست ها، از موقعیت به وجود آمده استفاده کرده و از شهر فرار کند.

منابع اطلاعاتی با اعلام همکاری مردم در دادن این اطلاعات، از شناسایی و دستگری این مقام ارشد گروه تکفیری صهیونیستی داعش، پیش از آنکه موفق به فرار از این شهر شود، خبر دادند.

استان الانبار از ۶ ماه قبل در تصرف کامل داعش قرار داشت ولی نیروهای مردمی و ارتش عراق، با طرح ریزی حمله ای همه جانبه توانستند بخش های جنوبی این استان و نیز مرکز آن، یعنی شهر مهم و استراتژیک الانبار را چند روز پیش (۶ دی ماه) به طور کامل آزاد سازند.

همچنین با کمک مردم این شهر طی دور به طور کامل از لوث وجود تروریست ها پاکسازی شد و عناصر باقی مانده این گروه تروریستی در این شهر، دستگیر شدند.

منبع: ابنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس