رئیس سازمان لیگ گفت: منصوریان در حدی نیست که بگوید برابر حریف‌مان به زمین نمی‌رویم.

تاج: منصوریان در حدی نیست که بگوید بازی نمی‌کنیمبه گزارش مشرق، مهدی تاج در خصوص در واکنش به اظهارات منصوریان که گفته بود «به تاج کارت قرمز می‌دهیم» گفت: سازمان لیگ مسئول هواشناسی، آلودگی هوا و داوری‌ها نیست بلکه مسئول اجرا و برنامه‌ریزی مسابقات است. به اعتقاد من نمره و نظم سازمان لیگ در این خصوص بسیار خوب است.

وی ادامه داد: ما در سال حدود 5000 مسابقه برگزار می‌کنیم که تنها 7 درصد از آنها انحراف از برنامه داشته است. در خصوص تغییر زمان بازی‌ها نیز مسئول ما نبودیم. آلودگی هوا به گونه‌ای بود که براساس اعلام کمیته اضطرار نمی‌توانستیم بازی‌های تیم‌های استقلال و نفت تهران مقابل حریفانشان را یکشنبه برگزار کنیم به همین دلیل به باشگاه‌ها اعلام کردیم مسابقات یکشنبه برگزار نمی‌شود؛ ضمن اینکه به آنها گفتیم شما نمی‌توانید در خصوص سلامتی مردم تصمیم بگیرید.

رئیس کمیته سازمان لیگ فوتبال تاکید کرد: نامه کمیته اضطرار را روی سایت سازمان لیگ قرار دادیم و به باشگاه‌های نفت و استقلال نیز اعلام کردیم اگر هوا خوب شود احتمال دارد بازی‌ها روز دوشنبه برگزار شود وگرنه بازی‌ها سه شنبه برگزار خواهد شد. ما حتی اعلام کردیم اگر وضعیت هوا در روز سه شنبه هم خوب نبود بازی‌ها را باز هم به تعویق خواهیم انداخت چون بحث سلامتی اعضای تیم‌ها و تماشاگران مبحثی نیست که روی آن مدیریت کنیم.

تاج اظهار داشت: در واقع مربیان تیم‌های نفت و استقلال مرتکب اشتباه شدند چون سازمان لیگ این موضوع را به مدیران باشگاه‌ها اعلام می‌کند به همین دلیل ما آن را به آقایان افشارزاده و قنبرزاده اعلام کردیم. قنبرزاده در گفت‌گوی رادیویی و همچنین جلسه هیئت رئیسه گفت به منصوریان اعلام کرده ممکن است بازی‌ها روز دوشنبه برگزار شود. سازمان لیگ این موضوع را فقط به مدیران باشگاه‌ها اعلام می‌کند نه مربیان تیم‌ها بنابراین منصوریان در این حد نیست که بگوید در بازی شرکت نمی‌کنیم.

وی گفت: من نمی‌دانم بر چه اساسی منصوریان گفت لحن ما تند بوده است. آیا بدون قاطعیت می‌توان سازمان لیگ را اداره کرد؟ اینکه بازی می‌کنیم یا نمی‌کنیم به 10 یا 20 سال پیش بر می‌گردد ادبیات ما به هیچ وجه تند نبود بلکه آرام بود اما قاطع و محکم. این کار درست نیست که به لیدرها خط دهند که شعار داده و یا با ماسک در ورزشگاه حضور پیدا کنند. مطمئن باشید ما این موضوع را پیگیری و با بانیان آن برخورد قاطع می‌کنیم.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس