رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی از اجرای طرح کارت اعتباری خرید کالا از هفته آینده خبر داد و گفت: تاخیر در اجرای طرح اثرات سوء خواهد داشت و مردم را خسته می‌کند.

به گزارش مشرق ، محمدرضا دیانی رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با بیان اینکه طرح کارت اعتباری خرید کالا یک طرح ملی است و باید همه ابعاد موضوع را مورد توجه قرار داد، اظهار کرد: در حال حاضر وضعیت بازار به دلیل قرار گرفتن در ماه صفر و شرایط کلی رکودی خوب نیست. از سوی دیگر مردم هم منتظر اجرای طرح کارت اعتباری خرید کالا هستند و قطعا خرید خود را به عقب انداخته‌اند.

وی افزود: به هر حال این طرح در آینده اقتصاد کشور با نگاه اقتصاد مقاومتی می‌تواند موثر باشد لذا نباید با بی‌صبری طرح را زیر سوال ببریم.

به گفته دیانی، در عین حال تقاضا از مسئولان این است که طرحی که برای کوتاه‌مدت مطرح شده، طولانی نشود چراکه هم مردم را خسته می‌کند و هم ممکن است آثار و تبعات بدی را برای تولیدکنندگان داشته باشد.

رئیس انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی که در یک برنامه تلویزیونی سخن می‌گفت، با اشاره به تنوع محصولات و تولیدکنندگان حاضر در این طرح ادامه داد: بانک مرکزی در حال بررسی بخش‌های انفورماتیک طرح بوده و قرار است از هفته آینده این طرح اجرایی شود.

دیانی تصریح کرد: تاخیر در اجرای طرح ممکن است اثرات سویی داشته باشد که اجازه دهد این طرح زیر سوال برود.
منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس