معاون ستادکل نیروهای مسلح در واکنش به اظهارات اخیر وزیر خارجه عراق و وزیر اطلاعات گفت: اگر هوشیار و بیدار باشیم هیچ تهدیدی متوجه کشور نخواهد بود.

به گزارش مشرق، سرلشکر مصطفی ایزدی معاون ستادکل نیروهای مسلح عصر امروز در حاشیه مراسم چهلمین روز شهادت سردار همدانی در جمع خبرنگاران و در پاسخ به سوالی درباره اظهارات اخیر وزیر اطلاعات مبنی بر اینکه حوادث تروریستی پاریس و بیروت هشداری برای کشور است، گفت: انقلاب اسلامی ایران در صحنه‌های مختلف پیروزمندانه بحران‌ها را پشت سر گذاشته و با اقتدار از امنیت کشور دفاع کرده است.

وی افزود: اگر هوشیار و بیدار باشیم هیچ تهدیدی متوجه کشور نخواهد شد.

معاون ستادکل نیروهای مسلح درباره آخرین وضعیت سوریه، با بیان اینکه ارتش این کشور به پیروزی ارزشمندی در روزهای اخیر دست پیدا کرده است، گفت: انشاءالله خبرهای ارزشمندی از پیروزی‌های رزمندگان اسلام در سوریه خواهیم شنید.

سرلشکر ایزدی ادامه داد: انقلاب اسلامی از یک عقبه قوی، ایدئولوژی خوب و انسان‌های متعهد برخوردار است و همین روحیه انقلاب نیز در منطقه و در جبهه مقاومت جاری است.

وی با اشاره به روحیه پیروزمندانه سردار همدانی در جبهه‌های مقاومت گفت: امروز ایران اسلامی و ثبات ایران در منطقه پرتلاطم خاورمیانه موضوعیت دارد و تبدیل به یک قدرت فرامنطقه‌ای شده و این امر مهم به واسطه تلاش‌ها و مجاهدت‌های شهیدانی مثل سردار همدانی است که هم در ابتدای انقلاب و هم در دوران دفاع مقدس و هم برای آنکه خطری متوجه انقلاب نباشد در کرانه‌های دور ایثارگرانه جنگیده است.

معاون ستادکل نیروهای مسلح گفت: قطعا این نصرت الهی ادامه دارد و اگر همین روحیه و دلاوری‌های رزمندگان اسلام ادامه داشته باشد، هیچ تهدیدی متوجه کشور نخواهد شد.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس