کد خبر 488381
تاریخ انتشار: ۸ آبان ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۵

این روزها ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می شود که در آن یک خانم منافق در حال نوحه خوانی برای گروهک تروریستی منافقین است.

سرویس دین مشرق- گروهک تروریستی منافقین که از سال 1354 به بعد به طور کلی تغییر ایدئولوژی داد و از اسلام فاصله گرفت، در فرصت های مختلفی سعی داشته است با تغییر در احکام اسلام و ایجاد بدعت های مختلفی همچون ازدواج های سازمانی و گروهی و ... اسلام را مسخ کند . حافظه تاریخی مردم مسلمان ایران هیچگاه خاطره روزی که مهدی ابریشم چی (که برادر ملعونش به تازگی به درک واصل گردیده) ، همسرش را در یک تجمع رسمی منافقین به مسعود رجوی بخشید از یاد نمی برد . مریم رجوی بدون نگهداشتن عده به مسعود رجوی بخشیده شد. و اولین کسی که به هردو تبریک گفت و برایشان کف زد خود ابریشم چی بود . البته منافقین سعی می کنند همیشه تقیه را در پیش گرفته و هیچگاه به طور آشکار به مخالفت با اسلام نپردازند که همین امر هم نشان دیگری بر ماهیت چندگانه منافقین و تزویر آنهاست . 

بدعتی تازه؛ مداحی زن برای مردان+ تصاویر
 
این روزها ویدئویی در فضای مجازی دست به دست می شود که در آن یک خانم منافق در حال نوحه خوانی برای گروهک تروریستی منافقین است.
جمعیتی که به سبک سوگواری های مرسوم این روزها با نوای نوحه خوان زن سینه می زنند.
 
اندکی تأمل در ماهیت اینگونه عزاداری نشان می دهد که منافقین براساس برداشت التقاطی خود از دین اسلام در بسیاری از موارد با تفسیر به رای مسائل و آموزه های اسلامی بی راهه ای را می پیمایند که یقینا سرنوشتی جز هلاکت و انحراف از خط مستقیم اسلام ندارد.
 بدعتی تازه؛ مداحی زن برای مردان+ تصاویر 
افزون بر این خواندن زیارت نامه به زبان فارسی، تأکید بر پرهیز از زبان اسلامی عربی و ایجاد بدعت هایی در مسائل اسلامی از جمله نشانه های انحراف گرفتن ایشان از اسلام است.
 
در کنار این مسائل و ترور مردان، زنان و کودکان ایرانی ، کمک به صدام در جنگ و حمله به ایران، جاسوسی برای غرب در مسائل هسته ای و غیره جملگی مواردی هستند که ماهیت این گروه ضد دین و ضد ملت را نشان می دهند.
منبع: باشگاه خبرنگاران

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 9
 • در انتظار بررسی: 1
 • غیر قابل انتشار: 16
 • ۲۳:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
  1 0
  اینها یه مشت روانی اند!
 • امیر ۰۶:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
  1 0
  مشرق جون اینا یه جنایاتی کردن که مو به تن آدم سیخ میشه چند وقت پیش داشتم میخوندم.
 • محسن ۰۸:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
  1 0
  چنین کار وقیحی از منافیقین عادی است چون ذات این ملحدان فاسد ضربه زدن به اصل اسلام اصیل است. حقیقتا چه جایگاه بدی دارند منافقین در پیشگاه الهی که فرمود: ان المنافقين في درك اسفل من النار.
 • ۰۸:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
  0 0
  ایناکه ملعون هستندامابدعت ازطرف هرکی باشه بده
 • سید دکتر محمود ۰۸:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
  1 0
  مطمئنید زنه؟ چندان با آقایون فرقی نداره بنده خدا!!!
 • فرهاد ۱۰:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
  0 1
  به مسائل ديني كاري ندارم، به من هم ربطي نداره،‌ولي بعضي از خانمها، صدايشان خيلي كلفت و مردانه است. اين سئوال را پاسخ دهيد كه مداحي خانمي با صداي فوق بم و كلفت (واقعاً مثل صداي مردان) براي مردان چه عيبي دارد؟
 • ۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
  0 0
  سكولار كه ميگن اينه. فرهاد خان چيزي كه حرام, حرام: چه كلفت چه نازك چه حميرايي چه هايده اي چه گوگوشيييييييييي
 • ۲۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۰
  1 0
  من نمیدونم این احمق ها به چه امیدی نفس میکشند.از اینجا رونده و از اونجا مونده...
 • ۱۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
  1 0
  حال بهم زنهای نکبت

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس