کد خبر 481153
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۲۳:۰۹

وریا غفوری مدافع ملی‌پوش سپاهان در دیدار ایران و ژاپن مصدوم شد تا غایب احتمالی طلایی‌پوشان در رویارویی با سیاه‌جامگان لقب بگیرد.

به گزارش مشرق، تیم سپاهان اصفهان که پس از تعطیلات لیگ با سپری کردن استراحتی 4 روزه تمرینات آماده‌سازی خود را دوباره آغاز کرد تا برای تقابل با تیم سیاه‌جامگان در هفته هشتم لیگ برتر فوتبال مهیا می‌شود.

طلائی‌پوشان در این مدت علاوه بر برگزاری جلسات تمرینی، 2 دیدار تدارکاتی هم در برابر تیم‌های پدیده خراسان و امیدهای سپاهان برگزار کردند که در بازی نخست مقابل پدیده لیگ برتری به تساوی رسیدند اما در بازی دوم موفق به شکست امیدهای سپاهان شدند.

تیم سپاهان که روزهای خوبی را در این فصل آغاز کرد و در شرایطی ایده‌آل به عنوان مدعی اصلی قهرمانی به شمار می‌رفت به یکباره مسائل و مشکلات مختلفی را پیش روی خود دید تا جایی که با شکست این تیم برابر صبا در هفته هفتم این مسائل به اوج رسید.

در حالی که هنوز مشکلات پادوانی و پریرا برای دریافت کارت ICT و اجازه حضور در دیدارهای سپاهان برطرف نشده و جای خالی احسان حاج‌صفی هم که به تیم فرایبورگ آلمان پیوست به شدت احساس می‌شد، ماجرای خداحافظی نویدکیا که مدت‌ها از تیمش قهر کرده بود شرایط را برای این تیم و حسین فرکی سخت‌تر کرد.

این ماجرا مدتی نقل محافل و رسانه‌ها شده و حواشی مختلف تیم را درگیر کرده بود که خوشبختانه در روزهای اخیر این تب تند تا حدودی فروکش کرده و تمرینات سپاهان با آرامش بیشتری در حال پیگیری است و طلائی‌پوشان با امید به پایان اردوهای تیم ملی و اضافه شدن ورویا غفوری و دو ملی‌پوش امید خود تمرینات را ادامه دادند.

اما امروز اتفاقی تازه افتاد و در بازی دوستانه ایران و ژاپن وریا غفوری مدافع خوب تیم سپاهان مصدوم شد تا جایی که قادر به ادامه بازی نبود و کی‌روش را وادار به تعویض کرد تا یک دلواپسی دیگر به نگرانی‌های حسین فرکی اضافه شود و در صورت نرسیدن وریا به بهبودی کامل باید روز جمعه بدون حضور این بازیکن ارزشمند و موثر به مصاف سیاه‌جامگان برود.

هر چند سیاه‌جامگان اکنون در رده سیزدهم جدول قرار گرفته و شرایط چندان خوبی ندارد اما سپاهان باید با وجود این مشکلات برای کسب پیروزی و ماندن در کورس قهرمانی روز جمعه 24 مهرماه این نماینده باانگیزه خراسان را از پیش رو بردارد که به طور قطع کار آسانی نخواهد بود.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha