کد خبر 469844
تاریخ انتشار: ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۰

سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: برهانی هیچ مشکلی ندارد من خواستم به جوان ها میدان بدهم.

به گزارش مشرق، پرویز مظلومی در نشست خبری پیش از دیدار با نفت تهران گفت: بازیی حساسی داریم. با تیم خیلی خوب بازی داریم اگرچه نفت در جدول شرایط خوبی ندارد و در آسیا هم حذف شده اما تیم خوبی است و بازیکنان جوان و مربی خوبی دارد. از تیم نفت شناخت داریم و می دانیم به چه شکل دنبال گل زنی هستند و از ضعف هایشان برای رسیدن به پیروزی استفاده می کنیم. تیم نفت هم فوتبال بازی می کند و امیدوارم تماشاگران از بازی لذت ببرند.

پرویز مظلومی ادامه داد:در خانه تیم ما بی پروا بازی می کند و استرس نداریم. پشتیبانی هواداران را می خواهیم و هرچند در شهرستان ها هم هواداران تیم را حمایت می کنند.

وی در مورد خط خوردن بهنام برزای از تیم امید و اینکه این مساله را به شما ربط می دهند گفت: متاسفم او را خط زدند و یکی دو هفته او را بردند. در بازی با استقلال اهواز او فیکس بود چرا آن بازی را نگاه نمی کنید؟ ما جوانانی داریم که مرتب در ترکیب جا به جا می شوند و این حرفها بهانه است. با کاشانی صحبت کردم و قرار بود برنامه مربی تیم امید را به من بدهند اما هیچ برنامه ای به ما داده نشد و بعد هم برزای را خط می زنند.

سرمربی استقلال در مورد اینکه گفته می شود برای روزبه چشمی دعوتنامه آمده است که به آلمان برود آیا او موافق این جدایی است گفت: دعوتنامه ای برای روزبه چشمی نیامده که مخالفت کنم یا موافقت کنم .پیشنهاد بیاید و بعد با مسئولان استقلال صحبت می کنیم. تا الان هم به او نیاز داریم و در هافبک دفاعی روی او حساب کرده ایم.

ما از بازیکنان جوان استفاده می کنیم و نمی توانیم همه را باهم بازی بدهیم و رمضانی و کریمی و اسماعیلی بازی کرده اند و خط هافبک ما جوان است و بازیکن جوان وقتی در تیم حاضر می شود باید خودش را نشان بدهد و یک روز من هم بهترین مهاجم بودم اما الان کاری از دستم برنمی اید.

مظلومی در مورد مصدوم و محرومان تیمش گفت: کریمی و هرایر مگویان مصدوم هستند و جاسم کرار محروم است.

وی در مورد دلیل غیبت آرش برهانی در فهرست استقلال گفت:  برهانی نه مشکل فنی دارد نه اخلاقی.  به او استراحت دادیم، آرش پسر خوبی است. الان سول کردید که چرا از جوانان استفاده نمی کنید و اکنون به جوانتر ها فرصت می دهیم.

سرمربی استقلال در مورد پاسخ به خبرنگاری که گفت سوال حاشیه ای دارم گفت: به سوال حاشیه ای پاسخ نمی دهم شما یک سلام و علیک با من می کنی یک صفحه می نویسی! بعد می گویی نظرت را می دانستم!

منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس