کد خبر 455209
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۲

سخنگوی وزارت کشور گفت: در رابطه با طرح نصب دوربین‌های مداربسته در شعب اخذ رای بحث‌های کارشناسی زیادی صورت گرفت، که در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اجرایی شدن این طرح برای انتخابات پیش‌رو، مقرون‌به‌صرفه و کارآمد نیست.

به گزارش مشرق، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشور  با اشاره به عزم و اهتمام دولت برای شفاف سازی فرآیند انتخابات، اظهار کرد: موضوع شفاف سازی فرآیند انتخابات و ایجاد اطمینان و اعتماد برای مردم و شرکت‌کنندگان یکی از اولویت‌های دولت برای برگزاری انتخابات پیش‌رو است.

قائم مقام وزیر کشور به مصادیق امر شفاف سازی انتخابات و اقدامات صورت گرفته در این راستا از سوی دولت اشاره کرد و گفت: اکثر صحبت‌های رئیس‌جمهور در زمینه شفاف سازی انتخابات، از باب تمثیل است و نه حکم قطعی که به شکل دستور اجرا شود؛ اما وزارت کشور در راستای منویات رئیس جمهور برای شفاف کردن صندوق‌های اخذ رای و همچنین برگزاری الکترونیک انتخابات تمهیداتی را اندیشیده، که اجرایی شدن آن‌ها منوط به نظر و تایید شورای نگهبان است.  

امیری همچنین به بحث نصب دوربین‌های مداربسته در شعب اخذ رای نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در رابطه با طرح نصب دوربین‌های مداربسته در شعب اخذ رای بحث‌های کارشناسی زیادی صورت گرفت، که در نهایت به این نتیجه رسیدیم که اجرایی شدن این طرح برای انتخابات پیش‌رو، مقرون‌به‌صرفه و کارآمد نیست.

منبع: میزان

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس