کد خبر 452556
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۴۵

مدیر‌عامل سپاهان درباره مشکل دو بازیکن برزیلی این تیم و غیبت تا نیم فصل لیگ، گفت: هنوز مشخص نشده این دو تا کی نمی‌توانند بازی کنند و نمی‌دانیم مقصر اصلی هم چه کسی است.

به گزارش مشرق، اصغر باقریان مدیر‌عامل سپاهان، درباره مشکل لوسیانو پریرا و پادوانی و غیبت در این تیم تا نیم فصل لیگ برتر به دلیل مشکل در ثبت قرارداد این بازیکنان و صادر نشدن ITC گفت: بله! این مشکل به وجود آمده، اما این که تا نیم فصل نمی‌توانند برای ما بازی کنند به درد ما نمی‌خورد. احتمالا تا هفته‌ آینده این مشکل حل می‌شود و این دو بازیکن برای تیم ما بازی می‌کنند. در حال پیگیری کارها هستیم. دو یا سه روز است که متوجه این مشکل شده‌ایم و به طور کامل نمی‌دانیم که مشکل از کجا بوده است.

مدیر‌عامل سپاهان در پاسخ به این سوال که کدام بخش یا مسئول در ثبت قرارداد و صدور ITC این بازیکنان غفلت کرده است، خاطر‌ نشان کرد: هنوز به نتیجه‌ کامل در این باره نرسیده‌ایم. گویا فدراسیون بین‌المللی فو‌تبا‌ل (فیفا) دو یا سه ماه پیش آیین‌نامه‌ جدیدی را برای ثبت قرارداد بازیکنان ارائه کرده است، ولی ما قرارداد این بازیکنان را طبق روال سال‌های گذشته انجام دادیم که فکر می‌کردیم با این روش کارها به پایان می‌رسد و به همین دلیل ITC این بازیکنان صادر نشده است. در هفته‌ جاری کارهای لازم را انجام خواهیم داد تا ببینیم که این بازیکنان در چه زمانی برای ما بازی خواهند کرد.

وی ا‌دا‌مه‌ داد: حتی کارت بازی این بازیکنان از سوی سازمان لیگ نیز صادر شده است، ولی نمی‌دانیم مشکل از کجا بوده است. شاید فدراسیون فو‌تبا‌ل برزیل اشتباه کرده یا ما در آن اشتباه کرده‌ایم. هنوز چیزی مشخص نیست. در حال بررسی آن هستیم و قرارداد این بازیکنان ثبت شده است و منتظر ITC هستیم. حتی پریرا برای ما بازی کرده و پادوانی هم می‌توانست برای نفت به میدان برود. فکر نمی‌کنم مشکل چندان جدی باشد، اما این دو بازیکن به بازی سپاهان و پر‌سپولیس نمی‌رسند.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس