در راستای معرفی شهدای جاویدالاثر و بخصوص حاج احمد متوسلیان سالگرد ربوده شدن ایشان به عنوان هفته بزرگداشت سردار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان در فضای مجازی نامگذاری می‌شود.

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، محمد دانشور "مسول کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر" در نشست خبری این مجموعه از اجرای دومین سال متوالی طرح مجازی بزرگداشت حاج احمد متوسلیان خبر داد و گفت: در راستای معرفی شهدای جاویدالاثر و بخصوص حاج احمد متوسلیان سالگرد ربوده شدن ایشان به عنوان هفته بزرگداشت سردار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان در فضای مجازی نامگذاری می‌شود.
هفته بزرگداشت حاج احمد متوسلیان برگزار می شود
 وی در ادامه خاطرنشان کرد: به مناسبت سی و سومین سالگرد ربوده شدن سردار بزرگ اسلام حاج احمد متوسلیان و همراهان وی در ۱۴ تیر ماه سال  ۱۳۶۱ توسط رژیم صهیونیستی اسرائیل کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر ۱۴ الغایت ۲۱ تیر ماه را هفته بزرگداشت سردار جاویدالاثر حاج احمد متوسلیان در فضای مجازی نامگذاری می‌کند.

"کنگره ملی شهدای گمنام و جاویدالاثر تصریح کرد: در همین راستا از تمامی فعالان و علاقمندان در این حوزه دعوت به عمل میاید تا با منتشر نمودن خاطرات، تصاویر، صوت و فیلم‌های مرتبط با این سردار بزرگ اسلام و تمامی شهدای والا مقام جاویدالاثر در فضای مجازی ما را  در این امر یاری کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس