کد خبر 429886
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ - ۲۱:۳۳

عضو جدید هیات مدیره استقلال گفت: نمی‌دانم هیات مدیره‌های قبلی استقلال حقوق می‌گرفته‌اند یا نه اما من خودم به دنبال این مساله نیستم و حتی به دیگر دوستان هم می‌خواهم توصیه کنم دنبال حقوق نباشند.

به گزارش مشرق، شهاب جهانیان درباره حضورش در هیات مدیره استقلال اظهار داشت: من پیش از این هم در باشگاه‌های فوتبالی حضور داشتم در هیات مدیره ملوان و گهر بودم. شاید کسی نداند که من 13 سال ال‌کلاسیکو را از نزدیک دیده‌ام و اکنون که در استقلال حضور دارم آماده ام که کمک کنم. نه دنبال مصاحبه هستم و نه به دنبال مسایل اقتصادی. آمده‌ایم که باری از دوش وزارت ورزش برداریم. با دغدغه‌های فراوانی روبرو هستم و در وزارت مسئولیت اجرایی دارم و در دانشگاه هم تدریس می‌کنم با این حال می‌خواهم در استقلال مفید باشم. آقای وزیر به من تفویض کرد که باید در استقلال حضور داشته باشم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وظیفه دارد درآمدزایی کند یا خیر گفت: به هر حال نه من بلکه همه اعضای هیات مدیره باید کمک کنیم که این اتفاق در استقلال بیفتد و قطعا هم همه تلاششان بر همین مبنا است. نمی‌دانم هیات مدیره‌های قبلی استقلال حقوق می‌گرفته‌اند یا نه اما من خودم به دنبال این مساله نیستم و حتی به دیگر دوستان هم می‌خواهم توصیه کنم دنبال حقوق نباشند.

جهانیان در خصوص این که آیا سبک دست همچنان به عنوان اسپانسر استقلال هست یا خیر گفت: ظاهرا قرار شده که اسپانسری استقلال به مزایده گذاشته شود و شاید آقای سبک‌دست اسپانسر استقلال نباشد البته من هنوز در تصمیمات نهایی وزارت خبر ندارم و می‌دانم که آقای سبک‌دست آدم سلامتی است ولی ظاهرا سازمان خصوصی سازی نسبت به انتخاب اسپانسر ایراد گرفته و منع قانونی در نظر گرفته و برای انتخاب اسپانسر باید مزایده گذاشته شود.

وی در پاسخ به این سوال که شنیده شده او گزینه اصلی برای مدیرعاملی استقلال است گفت: من که مدیرعامل به هیچ وجه نمی‌شوم و این قضیه کاملا منتفی است. آقای افشار زاده با قدرت به کارش ادامه می‌دهد مگر اینکه خودش نخواهد در استقلال باشد و تا زمانی که خودش دراستقلال است بحثی برای انتخاب مدیرعامل نداریم.

جهانیان در ارتباط با انتخاب علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی استقلال گفت: به هر حال این تصمیمی است که قبلا گرفته شده و ما هم به آن احترام می‌گذاریم. اتفاقا من امروز صبح با آقای قنبرزاده مدیرعامل نفت به طور دوستانه صحبت کردم و به او گفتم که به ما کمک کند و او هم گفت نیتش کمک است اما گلایه‌هایی هم داشت که چرا باشگاه استقلال ابتدا با او که مدیرعامل بوده صحبت نکرده است.

وی در جواب این پرسش که آیا باید منصوریان را سرمربی استقلال دانست یا خیر تصریح کرد: قرار شده که منصوریان طی بیانیه‌ای فردا ظهر نظرش را بگوید و به نظر بهتر است که این مساله از زبان خود منصوریان عنوان شود.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس