کد خبر 412273
تاریخ انتشار: ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰

نهمین جلسه از سلسله نشست‌های نسبت سینمای ایران و منافع ملی با موضوع «سینمای اجتماعی ایران و بحران جذب مخاطب» با حضور علیرضا داودنژاد، علیرضا رئیسیان و ناصر هاشم‌زاده در حوزه هنری برگزار می‌شود.

به گزارش مشرق، مرکز مستند سوره حوزه هنری از مدت‌ها قبل اقدام به برگزاری سلسله نشست‌هایی باعنوان «نسبت سینمای ایران و منافع ملی» با حضور نمایندگان طیف‌های مختلف فکری به منظور بحث درباره مسائل روز سینمای مستند و داستانی کرده است.

تاکنون هشت جلسه از این سلسله نشست‌ها با محوریت بررسی و آسیب‌شناسی سینمای اجتماعی ایران برگزار شده است. در آخرین جلسه نیز که با موضوع «بازنمایی تحولات اجتماعی در سینمای ایران» برگزار شد، بهروز افخمی و فرزاد موتمن به بحث و گفت‌و‌گو پرداختند.

در همین رابطه، در نهمین جلسه از این سلسله نشست‌ها نیز علیرضا داودنژاد و علیرضا رئیسیان از کارگردانان سینما و ناصر هاشم‌زاده، فیلمنامه‌نویس و منتقد سینما پیرامون وضعیت سینمای اجتماعی در ایران و سینمای اجتماعی مطلوب به بحث و تبادل نظر خواهند پرداخت.

این نشست روز سه‌شنبه 15 اردیبهشت‌ماه از ساعت 17 تا 19 در سالن امیرحسین فردی در محل حوزه هنری واقع در انتهای خیابان سمیه برگزار خواهد شد.

همچنین شایان ذکر است در این نشست‌ها ورود برای عموم مخاطبان آزاد خواهد بود.

منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس