کد خبر 408888
تاریخ انتشار: ۴ اردیبهشت ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵

معاونان وزیر خارجه ایران با نمایندگان روسیه و چین به گفت‌وگو پرداختند و قرار است مذاکرات ایران و 1+5 در سطح معاونان ساعت 18:30 به وقت تهران در وین برگزار شود.

به گزارش مشرق، معاونان وزیر خارجه ایران با نمایندگان روسیه و چین در گروه 1+5 به گفت‌وگو پرداختند و قرار است مذاکرات ایران و 1+5 در سطح معاونان ساعت 18:30 به وقت تهران در وین برگزار شود.

به گزارش فارس، هیأت مذاکره کننده ایرانی به ریاست معاونان وزیر خارجه کشورمان امروز در سومین روز رایزنی‌های هسته‌ای در وین با معاون وزیر خارجه روسیه و نماینده این کشور در گروه 1+5 به مدت یک ساعت به گفت‌وگو پرداخت و پس از آن با نماینده چین در این گروه رایزنی کرد.

همزمان نشست سه جانبه کارشناسان ایران، آمریکا و نماینده اتحادیه اروپا برای دومین بار طی امروز در حال برگزاری است که به موضوع تحریم‌ها می‌پردازد.

معاونان وزیر خارجه ایران قرار است در ادامه با نمایندگان سه کشور اروپایی(فرانسه، انگلیس و آلمان) به گفت‌وگو بپردازند و پس از آن نشستی با اشمیت و وندی شرمن خواهند داشت.

قرار است نشست ایران و 1+5 در سطح معاونان بعد از این رایزنی‌ها در ساعت 18:30 به وقت تهران و همزمان نیز نشست کارشناسان ایران، اروپا و آمریکا برگزار شود.

پیش از این سید عباس عراقچی عضو ارشد تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای ایران درباره روند نگارش متن توافق گفت: در ابتدای کار نگارش متن هستیم و این روند تا رسیدن به جمع‌بندی درباره چگونگی شروع کار و چارچوب‌ها، کمی کند است، اما در مجموع کار نگارش خوب پیش می‌رود.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha