در ترکیب دو حریف امروز نماینگان ایران در آسیا مهاجمان خطرناکی هستند که در یک ماه اخیر گلهای زیادی برای تیمشان به ثمر رسانده اند و مدافعان فولاد و تراکتور باید حسابی حواسشان به این بازیکنان باشد.

فولاد و تراکتور از این مهاجمان بترسند
گروه ورزشی مشرق - هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا از امروز (سه شنبه) آغاز می شود و 2 نماینده ایران یعنی تراکتورسازی و فولاد به ترتیب به مصاف نسف قارشی ازبکستان و السد قطر خواهند رفت.

تراکتورسازی که برای صعود نیاز به برد دارد با حمایت هوادارانش در تبریز میزبان نماینده ازبکستان است و فولاد هم در یک دیدار سخت که حتما نیاز به برد دارد در قطر به مصاف السد خواهد رفت.

برنامه، نتایج کامل، جدول رده بندی و گلزنان لیگ قهرمانان 2015 آسیا

نکاتی کوتاه از دو حریف نمایندگان ایران را در زیر بخوانید:

** تراکتورسازی - نسف قارشی ساعت 18:00

* نسف قارشی که در بازی رفت تراکتورسازی را 2-1 شکست داد هم اکنون با 4 امتیاز و تفاضل گل بهتر بالاتر از تراکتورسازی در رده سوم جدول قرار دارد. باخت در این بازی به معنای حذف از لیگ قهرمانان آسیاست.

* نماینده ازبکستان در پایان هفته پنجم لیگ برتر ازبکستان با 12 امتیاز صدرنشین است.

* این تیم در یک ماه اخیر 5 بازی برگزار کرده که حاصل آن 3 برد و 2 باخت بوده است. 8 گل زده و 4 گل خورده نیز در کارنامه خود در یکماه اخیر ثبت کرده اند.

فولاد و تراکتور از این مهاجمان بترسند
* گادوئف با 3 گل و گئورکیان با 2 گل بهترین گلزنان نسف در 5 بازی اخیر بوده اند. البته گئورکیان با 4 گل در لیگ برتر ازبکستان در رده دوم جدول گلزنان قرار دارد.

** السد قطر - فولاد خوزستان ساعت 20:30

* تیم فوتبال السد قطر که در پایان لیگ ستارگان با 57 امتیاز پس از لخویای 62 امتیازی نایب قهرمان شد و سهمیه سال بعد را نیز کسب کرد در جدول گروه C لیگ قهرمانان با 7 امتیاز و به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به الهلال در رده دوم ایستاده است.

* السد در یک ماه اخیر 6 بازی انجام داده و 5 برد و 1 باخت سنگین نصیبش شده است. تنها باخت السد در همین لیگ قهرمانان و مقابل لوکوموتیو تاشکند رقم خورد و شاگردان آموتای مراکشی با 5 گل بازی را واگذار کردند.

* نماینده قطر در 6 بازی اخیر خود 23 گل وارد دروازه حریفان کرده که نشان دهنده قدرت خط حمله این تیم است و در مقابل هم 11 گل دریافت کرده است.

فولاد و تراکتور از این مهاجمان بترسند
* گرافیته و موریکوی 2 مهاجم برزیلی هر کدام با زدن 4 گل بهترین گلزنان السد در این 6 بازی بوده اند و خطری محسوس برای مدافعان فولاد به شمار می روند. هر چند از خلفان ابراهیم و مشغل عبدالله هم نباید غافل شوند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس