کد خبر 405009
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۱

قائم‌مقام باشگاه پرسپولیس گفت: من حمیدرضا سیاسی را مدیرعامل پرسپولیس نمی‌دانم.

به گزارش مشرق، محمدحسین نژادفلاح در مورد آزاد شدن حمیدرضا سیاسی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس و سرنوشت او و سیاسی گفت: خادم در این مورد صحبت کرده است و بر روی این مسئله صحه نگذاشت که سیاسی به عنوان مدیرعامل برگردد من هم همیشه گفته‌ام که خواهشم این است که هدایتی به عنوان عضو هیأت مدیره به باشگاه اضافه شود. هدایتی هنوز حکم نگرفته و هضو هیأت مدیره باشگاه نشده است. وی افزود: براساس فرمایش خادم سیاسی هنوز عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس است. او می‌توانست بگوید سیاسی هم عضو هیأت مدیره است و هم مدیرعامل اما او فقط گفت سیاسی عضو هیأت مدیره است یعنی مدیرعامل نیست.

نژادفلاح در مورد اینکه مسایل مدیریتی پرسپولیس کی حل خواهد شد، گفت: مسائل حل شده است من قائم‌مقام باشگاه هستم، قائم مقامی که با اختیارات کامل مدیرعامل به باشگاه آمده است چون مدیرعامل زندانی بود من مصلحت نمی‌دیدم که صحبتی کنم. من بهانه‌ای برای کار در باشگاه ندارم و با قدرت کارم را ادامه می‌دهم. من هیچ وقت سیاسی را مدیرعامل باشگاه ندانستم. من قائم‌مقام باشگاه هستم و قائم‌مقام سیاسی نشده‌ام. اگر به عنوان قائم‌مقام سیاسی انتخاب می‌شدم حتماً به باشگاه نمی‌آمدم.

نژادفلاح با اشاره به حضور برانکو گفت: به برانکو خوش‌آمد می‌گویم پرفسور برانکو یکی از بزرگترین مربیان است که با بزرگواری قبول کرد در شرایط بحرانی به پرسپولیس کمک کند ما برانکو را نیاورده‌ایم که حرف‌های ما به او منتقل شود بلکه او آمده تا به ما بگوید چه کنیم.

وی افزود: او سرمربی پرسپولیس است و ما برای تحقق اهداف برانکو همه کارها را انجام می‌دهیم و بهترین بازیکنان را انتخاب خواهیم کرد.

نژادفلاح در مورد اینکه اگر سیاسی به باشگاه بیاید او را راه می‌دهند یا نه،‌ گفت: قدمش روی چشمان ما مگر می‌شود راهش ندهیم چرا باید راهش ندهیم من حرفم این است که من به عنوان قائم‌مقام باشگاه به پرسپولیس آمدم نه قائم‌مقام سیاسی و تا امروز هم به حرمت اینکه ایشان زندان بود حرفی نزدم اما الآن این صحبت را مطرح می‌کنم که من قائم‌مقام سیاسی نیستم.

وی در مورد لغو قرارداد با بهنام پیشرو کیش گفت: هنوز هیچ چیز قطعی نشده است.
منبع: فارس

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس