حسین ذوالفقاری در پایان سفر دو روزه خود به شیراز با بیان اینکه برای اجرای دستور رئیس‌جمهور و وزیر کشور در خصوص بررسی ابعاد حادثه اخیر شیراز، به این شهر سفر کرده است، گفت: بررسی‌های میدانی مختلف و تحقیقات در سه حوزه قبل از واقعه، حین واقعه و پس از واقعه انجام شد.

به گزارش مشرق، معاون انتظامی و امنیتی وزیر کشور با اشاره به برگزاری جلساتی با نماینده ولی فقیه در استان فارس و دیگر مقام‌های استانی و با تصریح اینکه مواضع خوبی در مسئولان وجود دارد، گفت: هیئت اعزامی با حضور در جلسه شورای تامین ابهامات و پرسش‌های موجود در مورد حادثه شیراز را مورد بررسی قرار داد.

ذوالفقاری با اشاره به برگزاری جلسه نهایی هیئت اعزامی و بررسی اسناد و مدارک مختلف، گفت: در این راستا مقرر شد که دستگاه‌های اطلاعاتی متشکل از اداره کل اطلاعات استان، حفاظت اطلاعات نیروی انتظامی، حفاظت اطلاعات سپاه مستندات و تحقیقات خود را تحت نظارت دادستان ترکیب و تلفیق کنند.

معاون انتظامی و امنیتی وزیر کشور ادامه داد: تاکنون بر اساس مستندات مختلف از جمله عکس و فیلم هویت بیش از 10 نفر از افراد شناسایی شده که مقرر شد زیر نظر دادستان اقدامات لازم انجام شود.

وی تاکید کرد: همچنین مقرر شد در چارچوب قانون و مقررات هرکس به هر میزانی قصور، تخلف و قانون‌شکنی داشته با هماهنگی دادستان با آن برخورد شود.

ذوالفقاری یادآور شد: هماهنگی‌های لازم در شورای تامین استان نیز انجام شده و بر اساس دستور وزیر کشور، استاندار فارس به عنوان رییس شورای تامین مامور پیگیری و هماهنگی‌های لازم برای شناسایی عوامل حادثه با همکاری دستگاه‌های امنیتی شد.

وی گفت: تکالیف و وظایف قانونی دستگاه‌ها کاملا مشخص شده و مقرر شد اطلاعات به دست آمده در اختیار مقامات قضایی قرار بگیرد تا با سرعت اقدام شود.

ذوالفقاری خاطرنشان کرد که گزارش هیئت یاد شده به‌زودی به رئیس شورای امنیت کشور ارائه می‌شود و پس از بررسی در اختیار مقام‌های کشوری قرار خواهد گرفت.

منبع: ایسنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 2
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 0
 • ۱۲:۳۲ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
  0 0
  این جوانان باید شجاعانه بروند وخود را معرفی کنند واز کارشان دفاع کنند و مجازات قانونی را بپذیرند و اجرشان را ازخدا بخواهند چون اگر چه کارشان غیرقانونی است ولی جلوی یک فتنه عظیمی را گرفته اند.(هدف خیر و موثر وبه نفع کشور وملت) برای جلوگیری ازفتنه و خسارت بیشتر به ملت وتداوم نظام به یک عده ای که بخاطر خدا ،آبروی خود را بدهند لازم است
 • ۱۳:۴۱ - ۱۳۹۳/۱۲/۲۶
  0 0
  كاش در مورد مفاسد اقتصادي هم همينطور برخورد ميكردند ، 10 سال از صدور حكم پرونده استات اويل تو نروژ ميگذره بعد حالا تازه اينجا حكم اوليه صادر شده !!! ... و .... هم حتما عيد رو مثل هر سال ( البته احتمالا مثل سال گذشته به همراه خانواده آقاي ر....!) تو مجموعه فدك ! (منظورم همون ويلاي ساحلي "اسدا.. علم") تو كيش ميگذرونند و به ... اينا فقط ميخوان زهر چشم بگيرند تا ديگه كسي جرات اعتراض نداشته باشه (البته من از عمل اين دسته و برخورد فيزيكي حمايت نميكنم و در بهترين حالت اونها رو دوستان نادان ميدونم كه شايد پشت سرشون دشمن دانايي قرار داشته !). در ضمن يكي هم بايد به جرم اين بابا (علي مطهري) بخاطر تشوبش اذهان عمومي و مخالفت با مصوبه شوراي امنيت (حصر سران فتنه) رسيدگي كنه، يادتون نرفته كه خود اين بابا هي ميگفت اگه موسوي محاكمه بشه احمدي نژاد هم بايد محاكمه بشه !! حالا هم اگه اين عده بايد محاكمه بشند ،‌خود مطهري هم بايد محاكمه بشه !

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس