رئیس سابق موساد که سیاستهای نتانیاهو را برای آینده و امنیت اسرائیل مخرب می‌داند شخصیت اصلی تجمع اعتراضی علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی است.

به گزارش مشرق به نقل از هاآرتص، مئیر داگان، رئیس سابق سرویس جاسوسی اسرائیل، موساد که سیاستهای بنیامین نتانیاهو، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی را برای آینده و امنیت اسرائیل مخرب خوانده است در تجمع اعتراضی تل‌آویو با محوریت تغییر رژیم شرکت خواهد کرد و یکی از سخنرانان اصلی آن خواهد بود.

این تجمع که از سوی گروه‌هایی مانند سازمان Million Hands و دیگر جنبش‌های مدنی مورد حمایت قرار گرفته با شعار " اسرائیل خواستار تغییر است" فعالیتهای خود علیه نتانیاهو را آغاز خواهد کرد.

در آستانه رقابت‌های انتخاباتی اسرائیل بسیاری از مقامات رژیم صهیونیستی از سیاستهای داخلی و خارجی نخست‌وزیر فعلی این رژیم انتقاد کرده‌اند. اسحاق هرتزوگ رهبر حزب کارگر اسرائیل و رقیب جدی بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل در انتخابات 17 مارس، تصریح کرد که ایران به هدف خود یعنی تبدیل شدن به یک کشور هسته ای دست یافته است و هیچ کسی به سخنان نتانیاهو گوش نمی دهد.

وی تصریح کرد که هدف اصلی بنیامین نتانیاهو از سخنرانی در کنگره آمریکا، رسیدن به منافع سیاسی در آستانه انتخابات مارس است.

زیپی لیونی وزیر دادگستری سابق رژیم صهیونیستی، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم را عامل شکاف در روابط بین آمریکا و اسرائیل دانست و گفت که نتانیاهو به امنیت تل‌آویو خدشه وارد می‌کند.

«آویگدور لیبرمن» که ریاست حزب «اسرائیل خانه ما» را بر عهده دارد، در مصاحبه با کانال دوم تلویزیون رژیم صهیونیستی گفت که نتانیاهو در عمل به تعهد خود مبنی بر نابودی جنبش حماس شکست خورده است.
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس