آیت‌الله مکارم‌شیرازی در پیامی حادثه اسفناک سربریدن جمعى از مسیحیان به‌وسیله داعش را محکوم کرد.

به گزارش مشرق، آیت‌الله ناصر مکارم شیرازی در پیامی حادثه اسفناک سربریدن جمعى از مسیحیان به‌وسیله داعش را محکوم کرد.

در این پیام آمده است: خبر وحشتناکى دیروز در جهان منتشر شد که همه عقلاى جهان را از پیروان مذاهب مختلف سخت متأثر ساخت و آن سر بریدن بیست نفر از مسیحیان به‌دست وحشیان داعش بود.

در پیام آیت‌الله مکارم شیرازی تصریح شده است: ما ضمن محکوم ساختن شدید این عمل، به جهان غرب هشدار مى‌دهیم که هرگونه کمک به این گروه ستمکار و وحشى را قطع کنند که عواقب سوء آن دامن همه را می‌گیرد.

در بخش دیگری از این پیام عنوان شده است: هنگامى که در اخبار مى‌خوانیم که خاخام یهودى اسرائیلى مى‌گوید: "داعش هدیه الهى است که خداوند به ما داده تا مخالفان اسرائیل را نابود کند" و هنگامى که یکى از سیاست‌مداران معروف آمریکا مى‌گوید: "بهترین گزینه آن است که پاى داعش به بغداد برسد و تمام شیعیان را به قتل برساند"؛ با توجه به این اخبار روشن مى‌شود چه‌کسانى این مار خطرناک را در آستین خود پرورش مى‌دهند و توجه ندارند که دامن خودشان را هم خواهد گرفت.

در ادامه این پیام آمده است: به هر حال امیدواریم به‌زودى قاتلان این گروه از مسیحیان دستگیر و شدیداً مجازات شوند و پیروان همه ادیان آسمانى براى دفع این گروه شرور دست به دست هم دهند.

در بخش پایانی این پیام عنوان شده است: زمانى سخن از قتل شیعیان بود، بعد سخن از قتل علماى اهل‌سنت شد، اکنون سخن از کشتار بى‌رحمانه مسیحیان است، فردا سخن از دیگران هم به میان می‌آید. امیدواریم همه بیدار شوند و عاقلانه فکر کنند.


منبع: روابط عمومی دفتر آیت‌الله مکارم شیرازی
منبع: تسنیم

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس