کد خبر 381924
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۳ - ۱۴:۳۶

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با اشاره به حضور هیأت عالی‌رتبه نظامی عراق در کشورمان گفت: نتیجه تعاملات‌مان به طور قطع در جبهه‌های مقابله با داعش اثر جدی گذاشته و نیروی هوایی عراق را بیش از پیش تقویت می‌کند.

به گزارش مشرق، هیئت عالیرتبه نظامی کشور عراق به سرپرستی سرلشکر انور حمد امین فرمانده نیروی هوایی ارتش عراق با سردار امیر علی حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوا فضای سپاه با خیر مقدم به به هیئت نظامی کشور عراق، گفت: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نخستین روزهای تهاجم تروریست‌های تکفیری داعش به عراق به یاری ملت، دولت و ارتش عراق شتافت.

وی افزود: در این مدت نیروی هوا فضای سپاه با ارائه‌ کمک‌های مستشاری، فکری و فنی با برادران عراقی همراهی کرده است.

حاجی زاده تصریح کرد: با حضور هیئت عالیرتبه عراق به سرپرستی جنرال انور فرمانده نیروی هوایی ارتش عراق تلاش می‌کنیم سطح تعاملات طرفین را ارتقا بخشیده و نیازمندی‌های برادران عراقی را در سطوح مختلف مستشاری، آموزشی و فنی مرتفع کنیم.

فرمانده نیروی هوا فضای سپاه تاکید کرد: نتایج این تعاملات به طور قطع در جبهه های مقابله با داعش اثر جدی خواهد گذاشت و نیروی هوایی ارتش عراق را بیش از پیش تقویت خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس