کد خبر 366206
تاریخ انتشار: ۵ آذر ۱۳۹۳ - ۲۱:۱۱

مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران گفت: به دستور شهردار و در راستای تامین آسایش و رفاه مسافران، هیچ ایستگاهی در مترو بدون پله برقی افتتاح نمی شود و این در حالی است که چهار ایستگاه مترو در خط 3 آماده بهره برداری است.

به گزارش مشرق، 'علی اکبر روح نواز' چهارشنبه شب افزود: ایستگاه های عبدل آباد و شریعتی در فاز جنوبی خط 3 و ایستگاه های شهید فاطمی و میدان ولیعصر(عج) در فاز میانی خط 3 مترو در مرحله بهره برداری کامل قرار دارد.

وی ادامه داد: در گذشته روند افتتاح ایستگاه های مترو این گونه بود که ابتدا ایستگاه ها بدون پله برقی به بهره برداری می رسید و پس از بهره برداری، در فاصله زمانی کوتاهی عملیات تجهیز پله های برقی ایستگاه ها انجام می شد.

مدیر روابط عمومی شرکت مترو تهران خاطر نشان کرد: برخی شهروندان از نبود پله های برقی در این ایستگاهها گلایه داشتند که بر همین اساس به دستور مستقیم شهردار تهران مقرر شد هیچ ایستگاهی بدون پله برقی افتتاح نشود.

وی اضافه کرد: 455 پله برقی برای چهار ایستگاه خط سوم در حال خریداری و نصب است و بر اساس پیش بینی های انجام شده، این چهار ایستگاه تا پایان سال جاری با پله برقی افتتاح می شوند.

به گزارش خبرنگار ایرنا، طی چند روز گذشته بسیاری از شهروندان از مسوولان شهرداری و مترو تهران درخواست داشتند که این چهار ایستگاه که از ایستگاه های پر تردد شهر نیز محسوب می شوند، افتتاح شوند.

البته درهمین حال بسیاری از شهروندان نیز خواستار نصب پله های برقی پیش از بهره برداری کامل هر ایستگاه هستند.
منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس