کد خبر 295376
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۱:۴۲

در این میان از نام‌های مختلفی به عنوان مدیرعامل بعدی پرسپولیس نام برده می‌شود. از یک طرف صحبت از حضور 4باره عباس انصاری‌فرد در مسند مدیرعاملی است و از طرف دیگر صحبت از گزینه‌هایی همانند محمدرضا ساکت و سعید فائقی می‌شود.

به گزارش مشرق، در حالی که سال 92 رو به پایان است هنوز تکلیف هیات مدیره و مدیرعامل پرسپولیس مشخص نیست و در این میان نه از باشگاه پرسپولیس خبری به بیرون منتقل می‌شود و نه وزارت ورزش در این راه شفاف‌سازی می کند و مشخص نیست با شرایط به وجود آمده تکلیف سرخپوشان تهرانی که این روزها دچار مشکلاتی ‌هم هستند چه خواهد شد.

در این میان اما از نام‌های مختلفی به عنوان مدیرعامل بعدی پرسپولیس نام برده می‌شود. از یک طرف صحبت از حضور 4باره عباس انصاری‌فرد در مسند مدیرعاملی است و از طرف دیگر صحبت از گزینه‌هایی همانند محمدرضا ساکت و سعید فائقی می‌شود. با این همه هنوز مشخص نیست که سکان کشتی پرتلاطم پرسپولیس به دست چه کسی خواهد افتاد.

در همین خصوص محمدرضا ساکت که از او به عنوان یکی از گزینه‌های مدیرعاملی پرسپولیس نام برده می‌شود در گفت‌وگو با  فارس این موضوع را از پایه تکذیب کرد.

ساکت در مورد اینکه او اصلی‌ترین گزینه مدیرعاملی پرسپولیس است گفت: من این موضوع را اولین‌بار است که از شما می‌شنوم و از این موضوع بی‌اطلاع هستم و اصلا صحبتی با من در این‌باره نشده است.

وی ادامه داد: من تا جایی که بتوانم در سازمان لیگ در کنار آقایان تاج و کاظمی قصد خدمت به فوتبال کشور را دارم و صحبتی با من برای مدیرعاملی پرسپولیس نشده است.

مدیرعامل اسبق باشگاه سپاهان افزود: تنها صحبتی که من می‌توانم انجام بدهم تبریک سال نو گفتن است وگرنه درباره پرسپولیس حرفی ندارم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس