رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی درگذشت مادر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه و علی‌اکبر پرورش که از پیشکسوتان و مجاهدان راه انقلاب و نظام بود را تسلیت گفت.

به گزارش  مشرق به نقل از مهر، متن پیام تسلیت  دکتر لاریجانی برای وزیر امور خارجه به شرح زیر است:

"بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای محمد جواد ظریف وزیر محترم امور خارجه درگذشت والده گرامی را به جناب عالی و خانواده محترمتان تسلیت گفته و برای آن مرحومه رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و اجر از خداوند متعال مسئلت دارم."لاریجانی درگذشت علی‌اکبر پرورش را تسلیت گفتعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی با صدور پیامی درگذشت علی‌اکبر پرورش از پیشکسوتان و مجاهدان راه انقلاب و نظام را تسلیت گفت. 


همچنین لاریجانی درگذشت علی‌اکبر پرورش را هم تسلیت گفت.
 

متن این پیام به شرح ذیل است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

درگذشت شخصیت فرهیخته و مبارز خستگی‌ناپذیر استاد علی‌اکبر پرورش که از پیشکسوتان و مجاهدان راه انقلاب و نظام بود، موجب تأسف و تأثر گردید.

مرحوم علی‌اکبر پرورش معلم و مفسر نمونه قرآن بود، فعالیت گسترد‌ه‌ای در زمینه تعلیم و تربیت داشت و دارای روحیه تدین، اخلاص، اخلاق و فروتنی بود. آن مرحوم نقش اصلی و محوری در مبارزات قبل از انقلاب در اصفهان داشت که بارها دستگیر شد و به زندان افتاد و همواره در تبعیت از امام (ره) و مقام معظم رهبری پیش‌قدم بود.

استاد پرورش در عرصه‌های مختلف از جمله عضویت در شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی، وزیر آموزش و پرورش در ادوار دولت‌های مختلف، نمایندگی مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان خدمات فراوانی به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی داشت.

اینجانب از سوی خود و نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تسلیت به دوستان و آشنایان و خانواده گرامی استاد علی‌اکبر پرورش برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای بازماندگان صبر و شکیبابی از درگاه خداوند متعال مسئلت می‌نمایم.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس