کد خبر 2539
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۸۹ - ۱۳:۴۶

رئيس فدراسيون فوتبال فوتبال با اشاره به حضور حبيب کاشاني در هيئت رئيسه اين فدراسيون و گمانه زني هاي براي انتخاب سرپرست باشگاه پرسپوليس به عنوان جانشين وي گفت: هرکس قويتر از من باشد مي تواند به فدراسيون بيايد و جانشينم شود/تصميم قطبي موردحمايت ماست.<BR>

به گزارش مشرق، علي کفاشيان صبح چهارشنبه و به دنبال گمانه زني هايي مبني بر احتمال رياست حبيب کاشاني پس از برگزاري مجمع فدراسيون فوتبال در گفتگو با مهر گفت: پس از استعفاي يکي از اعضاي هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال(گنجعلي خاني) اعضاي هيئت رئيسه آقاي کاشاني را انتخاب کردند.
وي ادامه داد: عملکرد آقاي کاشاني در باشگاه پرسپوليس، توانايي و مديريتي که دارند هيئت رئيسه را بر آن داشت تا از ايشان در فدراسيون فوتبال نيز بهره ببرد.
رئيس فدراسيون فوتبال در مورد گمانه زني هايي که امروز برخي رسانه هاي ورزشي در مورد جانشيني حبيب کاشاني در رياست فدراسيون فوتبال انجام داده اند گفت: هر زمان فردي قويتر از من به فدراسيون فوتبال بيايد مي تواند جانشينم شود.
کفاشيان در ادامه به نشست عصر سه شنبه هيئت رئيسه فدراسيون فوتبال با علي سعيدلو اشاره کرد و افزود: در اين نشست گزارشي از آخرين وضعيت آماده سازي تيم هاي مختلف ملي به رئيس سازمان تربيت بدني ارائه شد و مسائل و برنامه هاي فدراسيون فوتبال نيز تشريح شد.
وي با ابراز رضايت از برگزاري نشست با رئيس سازمان تربيت بدني گفت: آقاي سعيدلو از عملکرد فدراسيون فوتبال ابراز رضايت کردند و خواستند به تيم هاي ملي خصوصا تيم ملي بزرگسالان و تيم اميد توجه ويژه اي شود چرا که ما دو رويداد بزرگ را در اين دو رده پيش رو داريم و مردم خواستار موفقيت و قهرماني اين دو تيم هستند.
علي کفاشيان با بيان اينکه سعيدلو حمايت کاملش را از برنامه هاي فدراسيون فوتبال اعلام کرده است، گفت: رئيس سازمان تربيت بدني تاکيد کرد که از برنامه هاي فدراسيون فوتبال و تامين منابع مالي حمايت کامل خواهد کرد و براي موفقيت فوتبال از هيچ تلاشي فروگذار نخواهند بود.
رئيس فدراسيون فوتبال ادامه داد: خوشحالي و گرايش دوباره مردم به فوتبال مورد تاکيد رئيس سازمان تربيت بدني بود و از هيئت رئيسه خواست شرايطي را فراهم کند که مردم دوباره به ورزشگاه ها بيايند و از فوتبال لذت ببرند.
وي در پاسخ به اين پرسش خبرنگار مهر مبني بر اينکه " آيا افزايش قيمت بليت ها در کاهش تماشاگران موثر بوده است؟ " گفت: تصور مي کنم به دليل اينکه ليگ به تازگي شروع شده مردم کمتر به ورزشگاه ها مي آيند. اگر کمي جلوتر برويم و بازيها حساس تر شود قطعا تماشاگران بيشتري به ورزشگاه ها خواهند آمد.
علي کفاشيان ادامه داد: ضمن اينکه براي تامين منابع مالي و تکميل امکانات ورزشگاه ها نياز به افزايش بودجه آنها داشتيم و بليت فروشي يکي از راه هاي تامين اين منابع مالي است که اميدواريم بتوانيم از اين راه امکانات را در ورزشگاه ها افزايش دهيم.
رئيس فدراسيون فوتبال در پايان به خط خوردن علي کريمي از تيم ملي فوتبال کشورمان اشاره کرده و گفت: فدراسيون فوتبال تابع تصميم کادر فني است و هر تصميمي که کادر فني بگيرد حمايت خواهد کرد. ما در مورد خط خوردن علي کريمي دخالتي نمي کنيم و هر تصميمي که سرمربي تيم ملي بگيرد مورد حمايت ماست.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس