حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی اظهار داشت : من مکرر دیده ام حضرت آقا را در مسیری که در اتومبیل درحال رفتن هستیم رادیو که باز می شه و استفاده می شه رادیو معارف ورادیو قرآن است ،این دو تا رادیویی است که ایشون معمولاً‌ در طول راه استفاده می کنند.

به گزارش مشرق، رییس دفتر مقام معظم رهبری درگفتگو با رادیو معارف تصریح کرد: راه اندازی رادیو معارف از برکات سفر اول حضرت آقا بعد از رهبری ایشان به قم بود و اساساً ‌بنیادش به دستور ولی فقیه بوده که این خیلی امتیازبزرگی است ،از ابتدا با امر ایشون وتقاضای علمای قم و امر ایشان بر ایجاد چنین شبکه ای که خوشبختانه هر چی داره مفید است راه اندازی شد.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی افزود: من از مشتریان پروپا قرص رادیو معارف هستم مخصوصاً‌قبل از طلوع فجر، یک ساعت قبل از طلوع فجر.  برنامه ها را گوش می کنم و استفاده می کنم.

وی اظهار داشت : من مکرر دیده ام حضرت آقا را در مسیری که در اتومبیل درحال رفتن هستیم رادیو که باز می شه و استفاده می شه رادیو معارف ورادیو قرآن است ،این دو تا رادیویی است که ایشون معمولاً‌ در طول راه استفاده می کنند.

رییس دفتر مقام معظم رهبری تاکیدکرد: خوشبختانه رادیو معارف سهم عمده ای در شناختن شخصیت های عظیم دینی دارد وباید بیشتر در این راه تلاش کند.

حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی همچنین در ادامه افزود: مخاطبان رادیو معارف منحصر در داخل کشورنیست و در بسیاری از کشورها شنیده می شود و خوشبختانه فرکانسش خیلی خوب است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس