نظرسنجی در سرزمین های اشغالی / ۸۸ درصد اسرائیلی‌ها معتقدند اهداف جنگ محقق نخواهد شد

تازه ترین نتایج یک نظرسنجی نشان می دهد که ۸۸ درصد ساکنان سرزمین‌های اشغالی بر این باورند که اهداف جنگ در غزه به طور کامل محقق نخواهد شد.

به گزارش مشرق، کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تنها ۱۲ درصد از اسرائیلی‌ها بر این باورند که همه اهداف جنگ در غزه محقق خواهد شد.

براساس این نظرسنجی که توسط پژوهشگاه امنیت داخلی اسرائیل صورت گرفته است، تنها ۲۹ درصد از اسرائیلی‌ها آمادگی داشتند که از فرزندان خود بخواهند که در جنگ شرکت کنند.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی افزود: اعتماد اسرائیلی‌ها به پیروزی ارتش در جبهه شمالی کاهش یافته است.

با گذشت بیش از هشت ماه از آغاز تجاوز بدون نتیجه و دستاورد رژیم صهیونیستی به نوار غزه، این رژیم روزبه‌روز بیشتر در بحران‌های داخلی و خارجی خود فرو می‌رود.

رژیم صهیونیستی طی این مدت دستاوردی غیر از قتل‌عام، ویرانی، جنایت‌های جنگی، نقض قوانین بین‌المللی، بمباران نهادهای امدادرسان و تحمیل قحطی و گرسنگی در این منطقه نداشته است.

رژیم اشغالگر این جنگ را بدون در نظر گرفتن هر دستاوردی در آینده، باخته و حتی پس از بیش از هشت ماه نتوانسته گروه‌های مقاومت را در یک منطقه کوچک که سال‌ها در محاصره است، شکست دهد و همراهی افکار عمومی جهانی را به‌خاطر ارتکاب جنایت‌های آشکار در غزه، از دست داده است.

منبع: ایرنا

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس