تداوم تظاهرات شهرک‌نشینان علیه «نتانیاهو»

شهرک‌نشینان معترض باز هم علیه نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی دست به تظاهرات زده و خواهان برکناری وی شدند.

به گزارش مشرق به نقل از الجزیره، نقاط مختلف سرزمین‌های اشغالی باز هم شاهد تظاهرات اعتراضی هزاران شهرک‌نشین صهیونیست است.

خبرنگار الجزیره گزارش داد که شهرک‌نشینان صهیونیست در «تل‌آویو»، «قدس»، «قیساریا» و چندین شهرک صهیونیست‌نشین دیگر دست به تظاهرات زده و خواهان امضای توافق مبادله اسرا میان رژیم صهیونیستی و مقاومت فلسطین در نوار غزه، برکناری کابینه «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم و برگزاری انتخابات زودهنگام در سرزمین‌های اشغالی شده‌اند.

بر اساس گزارش‌های رسیده «تل‌آویو» شاهد برگزاری تظاهرات از سوی هزاران شهرک‌نشین صهیونیست است.

پیش از این نیز سرزمین‌های اشغالی بارها شاهد برگزاری تظاهرات‌های اعتراضی مشابه از سوی شهرک‌نشینان صهیونیست بوده است.

گفتنی است با تداوم جنگ علیه نوار غزه و عدم کسب هرگونه دستاورد نظامی از سوی رژیم صهیونیستی انتقادها در سرزمین‌های اشغالی علیه بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر این رژیم و کابینه وی شدت گرفته است. مخالفان نتانیاهو وی را به خریدن وقت برای باقی‌ماندن در قدرت جهت فرار از محاکمه در پرونده‌های قضائی اقامه‌شده علیه او متهم می‌کنند. علاوه بر این خانواده‌های اسیران صهیونیست خواهان آن هستند که رژیم صهیونیستی بدون اتلاف وقت و به هر قیمتی اسیران صهیونیست نزد مقاومت را در جریان توافق با مقاومت فلسطین آزاد کند و از ادامه حمله‌های بی فایده به نوار غزه که علاوه بر کشتار فلسطینیان کشتار این اسیران را نیز در پی دارد دست بردارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس