1

حامد اسماعیلیون در هیئت‌مدیره انجمن ps۷۵۲، با یکی از اعضای حزب کمونیست کارگری و سمپات گروهک‌های تروریستی منافقین و کومله، ارتباط گرفته و در حال همکاری است.

سرویس سیاست مشرق- مدتی است حزب کمونیست کارگری، یکی از لیدرهای اغتشاشات را جذب کرده و حضورش در تجمعات خارج از کشور این حزب، به چشم می‌خورد. برخی شواهد نشان می‌دهد که حامد اسماعیلیون، سخنگوی انجمن ps۷۵۲، با همکاری یکی از واسطه‌های هیئت‌مدیره انجمن، با حزب کمونیست کارگری ارتباط گرفته است.

انجمن هواپیمای اوکراینی یا انجمن ps۷۵۲، یک هیئت‌مدیره ۵ نفره دارد که رئیس آن، کوروش دوست‌شناس، معاونش، آرش مرتب، منشی آن امیرعلی علوی، خزانه‌دارش وحید امامی و سخنگوی آن حامد اسماعیلیون است. این انجمن به این تعداد از اعضای هیئت‌مدیره بسنده نکرده و جمع دیگری را هم به‌عنوان مدیر معرفی کرده و فعالیت می‌کنند، یکی از این مدیران، شهناز مرتب، خاله معاون انجمن، یعنی آرش مرتب است.

آرش مرتب که برادر خود را در حادثه هواپیمای اوکراینی از دست داده بود، در ابتدای شکل‌گیری انجمن ps۷۵۲، خاله خود را به جمع مدیران این انجمن اضافه کرده است. این در حالی است که انجمن مدعی شده اعضا با برگزاری انتخابات، انتخاب شده‌اند!

ارتباط‌گیری منافقین با حزب کمونیست کارگری!

شهناز مرتب

فعالیت‌های شهناز مرتب به انجمن ps۷۵۲، ختم نمی‌شود؛ او پس از عضویت، تاکنون بارها به بهانه کارشناسی، با شبکه‌های ماهواره‌ای ضدانقلاب مصاحبه کرده است.

شهناز مرتب پس از انجمن هواپیمای اوکراینی، ارتباطات خود را با افرادی نظیر شادی امین، گسترده‌تر کرده که تلاش می‌کند این ارتباطات از چشم رسانه‌ها پنهان بماند.

اما از همه اینها مهمتر، عضویت او در کمیته کردستان حزب تروریستی کمونیست کارگری است، او پیش از انجمن هواپیمای اوکراینی از اعضای رده‌بالای این حزب بود و در مراسم و کنگره‌های مختلف این حزب، سخنرانی کرده است.

ارتباط‌گیری منافقین با حزب کمونیست کارگری!

شهناز مرتب در تجمعات محدود این حزب علیه ایران هم نقش‌آفرینی می‌کند و به حزب کومله هم ارادت خاصی دارد. ارادت او به اعضای کومله تا جایی افزایش پیدا می‌کند که مدام بر سر قبور اعضای این گروهک تروریستی حاضر می‌شود و آنها را شهید و قهرمان ملی می‌خواند!

در راستای این ارادت، به‌صورت محدود هم با این گروهک در خارج از کشور همکاری می‌کند. شهناز مرتب از جمله افرادی بوده که تجمعات حمایت از ۴ تروریست آموزش‌دیده موساد در کومله که در شُرف اعدام بودن را لیدری کرده بود.

نسبت‌های سیاسی شهناز مرتب صرفاً به آرش مرتب و حزب کمونیست کارگری ختم نمی‌شود؛ او خاله «آسیه بنی‌صدر» (شهرزاد صدر)، زن برادر مریم رجوی است.

ارتباط‌گیری منافقین با حزب کمونیست کارگری!

ارتباط‌گیری منافقین با حزب کمونیست کارگری!

حضور شهناز مرتب در کنار دایی توماج صالحی

سطح همکاری شهناز مرتب با منافقین گرچه در سال‌های گذشته رسانه‌ای و علنی شده اما اکنون به‌صورت پنهانی ادامه پیدا کرده است. شهناز مرتب به دلیل نزدیکی و ارتباط با اقبال اقبالی، دایی توماج صالحی و از اعضای سازمان منافقین، تجمعات متعددی را هم برای حمایت از توماج صالحی برگزار و لیدری کرده است.

شهناز مرتب در هفته‌های گذشته سعی می‌کند در این اندک فعالیت رسانه‌ای خود، کتاب‌های حامد اسماعیلیون را هم تبلیغ کند و تا جایی که امکان دارد، تجمعات و خط و ربط‌های انجمن هواپیمای اوکراینی را به گروهک‌های تروریستی نظیر کومله، نفاق و حزب کمونیست کارگری ارتباط دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha

نظرات

 • انتشار یافته: 9
 • در انتظار بررسی: 0
 • غیر قابل انتشار: 4
 • سید IR ۱۰:۵۲ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۶
  14 1
  به گمانم جمع مکسّر «بُن جل» می شود «بناجل»! عبارتی که برای این جمع برازنده به نظر می آید!!!
 • FR ۱۱:۰۷ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۶
  13 1
  آنقدر مثل مگس خودشان را به شیشه آفتابی بکوبند تا همه شون سقط شوند بزرگ‌ترین دست مریزاد به ابراهیم رییسی شهید بزرگوار که تعدادی از این اشغال های تروریست جنایتکار را به اعدام محکوم کرد
 • US ۱۸:۰۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۶
  5 0
  موش و بقر و پلنگ و خرگوش . همه حيوانات جمع اند .
 • IR ۲۲:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۶
  0 0
  کمونیست ، سوسیالیست ، نازیسم ، صهیونیسم ، امپریالیسم ، و از این دست تفکرات مرده و بدون پشتوانه مردمی !!!!بیشتر محفلی هستند تا مردمی !!! محفل عده ای مصرف کننده مواد مخدر یا اسیر توهم عده ای لیدر دیکتاتور مواب از مد افتاده که هنوز در هیجانات 50یا60 سال پیش خود گیر کرده اند و از سیاست روز دنیا و نحوه مواجهه با آن بسیار عقب هستند . پافشاری بر داشتن چنین تفکری تنها از افراد متحجری بر میآید که سواد اجتماعی و تاریخی خود را نتوانسته اند به روز کنند !!! خیلی خیلی عقب مانده اند. امروزه دنیا برای پاسخ به مدرنیته و پست مدرن هم جوابهای منطقی تر را طلب میکند و از همین روست که در بسیاری از کشورهای پیشرفته در فلسفه تازه به این نتیجه رسیدند که به بررسی فلسفه شرق منجمله فلسفه اسلامی هم نیم نگاهی جدی تر بیاندازند . نگاهی به دانشگاه های آمریکا و روشها و دیدگاه دانشجویان امروز آمریکا و اروپا متضمن همین نظر است.
 • IR ۰۰:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۷
  0 0
  دیگر مماشات با اینها کافی است . دیه ها را پرداخت کنید و بساط این شعبه دوم منافقین را جمع واعدام کنید عوضی سگ کینه ای. دوتاشون که چاقو بخورن بقیه دمشون روی کولشون و خفه خون میگیرن.
 • IR ۰۰:۵۳ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۷
  0 0
  دیگر مماشات با اینها کافی است . دیه ها را پرداخت کنید و بساط این شعبه دوم منافقین را جمع کنید عوضی سگ کینه ای. دوتاشون که چاقو بخورن بقیه دمشون روی کولشون و خفه خون میگیرن.
 • IR ۰۲:۴۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۷
  0 0
  خیلی مهم نیستند .یک سری عقب افتاده
 • IR ۰۲:۴۱ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۷
  0 0
  خوب آخرش چی؟؟؟یه سری اسکول دور هم جمع شدند واسه چی ؟؟؟انجمن اسکولها
 • IR ۱۸:۳۰ - ۱۴۰۳/۰۳/۰۷
  0 0
  اصلاحات حزب کمونیست کارگری ملی گراها و لیبرال ها همه با هم اتحاد در اختلاف متوجه هستید که ... کومله و ....

این مطالب را از دست ندهید....

فیلم برگزیده

برگزیده ورزشی

برگزیده عکس